Afiša

BABY FEST. ZĪLĪTES DIENA, Strēlnieku prospekts 50/52, Jūrmala

BABY FEST. ZĪLĪTES DIENA, Strēlnieku prospekts 50/52, Jūrmala
BABY FEST. ZĪLĪTES DIENA, Strēlnieku prospekts 50/52, Jūrmala
KUR
KAD
Svētdiena, 26. novembris, 2017 13:00 - 14:00
Baby Fest „Zīlītes diena”
Dzīvās mūzikas koncertā pašiem mazākajiem „Baby Fest” šoreiz tiek sāstīta muzikāla pasaka par Zīlīti. Draiski rotaļājoties, Zīlīte nolaižas uz viena zara, tad uz otra, palecas uz priekšu, žigli nolido, vicinot spārnus. Tai ir kas stāstāms koncerta dalībniekiem par sevi, par dzīvi un par mūziku. Klausītājus zīlīte iepazīstina ar Argnetīnas ielu dzīvi, franču mūzikas skaņām, itāļu dziedošajām melodijām. Zīlīte ir sagatavojusi stāstu teju par katru pasaules tautu un to dziesmām, kas koncertā skanēs grupas „Arcandela” sniegumā.

Grupu “Arcandela” veido sešas dažādu mūzikas jomu pārstāvošas personības ar daudzveidīgu profesionālās mūzikas bagāžu – pianists Rihards Plešanovs, etnomuzikoloģes Liene Brence (vijole) un Aiga Sprindža (vokāls), džeza mūziķis Toms Lipskis (kontrabass), folkmūziķis Rolands Zelčs (akordeons) un operdziedātājs Kārlis Saržants. Ansambļa muzikālā buķete ir akadēmiskās, džeza un tradicionālās mūzikas radošā sintēze. Grupa izveidojās 2013. gadā un pēc radošās pauzes savu darbību atsāka 2015. gada rudenī ar koncertprogrammu “Etno:France”, kā arī turpina sadarbību ar latviešu laikmetīgās mūzikas komponistiem.

“Baby Fest” ir dzīvās mūzikas koncerts, kur paši mazākie klausītāji draudzīgā, ērtā vidē jau kopš pirmajām dzīves dienām tiek iepazīstināti ar skaņu pasaules daudzveidību. Tas ir laiks, kad bērni no 0 – 6 gadiem kopā ar viņu vecākiem, var nesteidzīgi pavadīt laiku kopā, baudot profesionālu muzikālu sniegumu.
Pirkt biļeti: