Afiša

Didula un viņa stīgu grupa. Pasaules Mūzika / World Music, Dzintaru koncertzāle, Jūrmala

Didula un viņa stīgu grupa. Pasaules Mūzika / World Music, Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
Didula un viņa stīgu grupa. Pasaules Mūzika / World Music, Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
KUR
KAD
Otrdiena, 7. jūlijs, 2020 19:30 - 21:30
DiDuĻa, grupa  un viņa stīgu kvartets
Pasaules Mūzika /World Music
 Grupa DiDuĻa ir iekļauta top pieciniekā starp instrumentāliem kolektīviem
no Krievijas, kas sniedz vieskoncertus.
DiDuĻa  - komponists un grupas ar tādu pašu nosaukumu līderis, šī grupa spēlē mūziku ļoti plašā stilu dažādībā, no neo flamenko līdz rokam un folkam.
Mūzikas apvienībai DiDuLa ir jau vairāk par 15 gadiem, taču muzikants turpina priecēt savus cienītājus netikai ar jaunām kompozīcijām, bet arī jauniem projektiem.
Jaunajā  koncerttūrē DiDuLja un viņa grupa uzstāsies stīgu kvinteta pavadībā - apburošas muzikantes, kas spēlē vijoles, altus un čellu, kas piedos skanējumam īpašu maģiju un kolorītu, un ļaus ar maksimālu pilnību atklāt ģitārtēmu melodiskumu.
Programmā skaistākās melodijas folk stilā un fusion, kas ir iespaidots no new-age. Koncerts kļūs par spilgtu un nozīmīgu mūsdienu instrumentālās mūzikas notikumu.
Īsta "dzīvā" dāvana, ko  DiDuLja davā pirms sava lielā koncerta ar simfonisko orķestri Crocus City, Maskavā.
Šajā ciemošanās reizē uzstāsies arī EVGEŅIKA, kas bija atklājums 2016.gada koncertā. Projekts EVGEŅIKA - tā ir meitene no modes žurnāla vāka, dziedoša dziesmas par uzbudinošām sieviešu esamības tēmām.
Šī projekta ietvaros par EVGEŅikas partneri kļuva Sola Monova, dzejniece, kinorežisore, teātra režisore, un vislasītākā dzejniece Krievijā, pēc interneta sekotāju skaita.
"Mūsu mūzika - soundtrack mūsdienu šodienai, jo viss, ko es jebkad esmu redzējis, dzirdējis, jutis, pārdzīvojis, pētījis grāmatās vai tīklā, pārtop par melodiju, bet šie albumi un plates pārtop manos koncertos, kas aizrauj arī mani pašu" - tie ir DiDuLja vārdi, kas atspoguļo visa viņa daiļradi. Biletes: www.bilesuserviss.lv kasēs    Info  28 491 488
DIDYULYA ģitāra
EVGENIKA vokāls      
MAGOMEDOV taustiņinstrumentālists    
ERSHOV  DMITRII  basģitārā    
SKLADANNYY  VALERIY vēja instrumenti
MULIKOV  RAMIL trombons
ATARBEKOV ANDREY Sitamie instrumenti
MARKOV MIHAIL Perkusija
stīgu kvartets
VASILEVA EKATERINA, AVETISIAN LIDIIA,  
KIRAKOSIAN ARAKSIA, PRONIUK EKATERINA 
Pirkt biļeti: