Afiša

DIMA BILAN - Atkal 35 / ДИМА БИЛАН - ОПЯТЬ 35, Dzintaru koncertzāle, Jūrmala

DIMA BILAN - Atkal 35 / ДИМА БИЛАН - ОПЯТЬ 35, Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
DIMA BILAN - Atkal 35 / ДИМА БИЛАН - ОПЯТЬ 35, Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
KUR
KAD
Pirmdiena, 20. augusts, 2018 19:30 - 22:00
Jūrmalā ar programmu “ATKAL 35” uzstāsies Dima Bilans
GrupaL un  TCC.ee priecājas paziņot par populārā Krievijas mākslinieka koncertu, kura vārds ir plaši pazīstams Eiropā un ASV. Tas ir “Eirovīzijas” uzvarētājs, populārā muzikālā šova “Balss”  (The Voice) mentors - Dima Bilans, kurš 20. augustā Dzintaru koncertzālē prezentēs jauno programmu “ATKAL 35”.

Cienītāji ir uz daudz ko gatavi, lai iegūtu kāroto caurlaidi uz pasauli, kuru uz skatuves rada Dima Bilans! Tādēļ visām biļetēm 15% atlaide līdz februāra beigām.

Programma“ATKAL 35”, kuru Dima Bilans prezentēs Jūrmalā, guva milzīgus panākumus Maskavas  Crocus City Hall un Sanktpēterburgas Ledus pilī. Koncertprogrammā izskanēs dziesmas no pēdējā albuma “Egoists” un dziedātāja slavenie hiti jaunā interpretācijā.

Uz skatuves vairākus metrus liela mākslinieka projekcija. Režisora iecere – parādīt talanta lielumu! 
“Man bija svarīgi viņu padarīt par lielu mākslinieku, bieži vien visi redz gaismu, skaņu, bet neredz mākslinieku”, - teica režisors Aleksejs Golubevs.

Koncerta tehnoloģijas ir pārsteidzošas: kādā brīdī Bilanam sāk piedziedāt Sergeja Lazareva hologramma. Viss koncerts – pārsteigumu virkne. Šeit ir gan jaunas dziesmas, gan hiti negaidītā aranžējumā. “Jūs kādreiz esat bijis šis nakts huligāns? Protams, mēs visi iepazinām šo dzīvi, mēģinājām. Autobiogrāfiski vārdi, bezgalīgi, simts procenti”, - pastāstīja Dima Bilans.
Starp citu, bijušais “nakts huligāns” arī tagad neatsakās no pārbaudītiem trikiem. Dziedātājs aizvien vēl virtuozi izpilda savus firmas lēcienus.

2006. gada maijā par Bilanu uzzināja visa Eiropa, kad viņš pārstāvēja Krieviju starptautiskajā dziesmu konkursā “Eirovīzija” ar dziesmu “Never let you go”. Tad viņš ieguva otro vietu. Bet jau 2008. gadā viņš vēlreiz piedalījās šai dziesmu konkursā. Ar patieso kompozīciju “Believe” viņš iekaroja visu pasauli, ieņemot pirmo vietu.

Droši var teikt, pat skaļi paziņot, ka Dima Bilans ir leģendārs un nepārspējams mākslinieks. Par viņa koncertiem sapņo dažādās pasaules malās. Ikreiz zāle ir līdz malām pilna, biļetes pazūd momentāni!

Jūrmalas iedzīvotājiem un viesiem ir paveicies. Jau 20. augustā Dzintaru koncertzālē notiks nepārspējamā Dima Bilana koncerts. Nepalaidiet garām savu iespēju!
Pirkt biļeti: