Afiša

DIMA BILANS / ДИМА БИЛАН, Dzintaru koncertzāle, Jūrmala

DIMA BILANS / ДИМА БИЛАН, Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
DIMA BILANS / ДИМА БИЛАН, Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
KUR
KAD
Otrdiena, 30. jūnijs, 2020 19:30 - 21:30
Šovasar Jūrmalā Dima Bilans atkal tiksies ar saviem faniem “Planētas Bilans” orbītā! 30.jūnijā Dzintaru koncertzālē dziedātājs prezentēs savu jauno šovu, kas radies kā loģisks turpinājums pagājušā gada grandiozajai koncertprogrammai. Apceļojot Krieviju, Baltiju un daudzas citas valstis, to papildinājušas jaunas detaļas un jaunas dziesmas, un tagad tā skatītāju priekšā stājas savā vislabākajā veidolā – jaunajā šovā “Planēta Bilans. Orbītā”.
Vienīgais Eirovīzijas konkursa uzvarētājs no Krievijas, septiņkārtējs EMA laureāts un vienīgais 19 Muz-TV balvu ieguvējs, radio rotāciju, topu un muzikālo prēmiju līderis Dima Bilans pagājušajā gadā skatītājus iepazīstināja ar šovu “Planēta Bilans”, kas guva grandiozus panākumus. Tā pamatā mājo ideja, ka katrs cilvēks ir kā atsevišķa planēta, kas griežas milzīgajā visumā savās orbītās, ar saviem likumiem un noteikumiem. Šovs iecerēts kā fantastisks reālās izjūtās balstīts biogrāfijas attēlojums, kura galvenā tēma ir sevis meklējumi. Tā ir kā fantasy žanra filma, kas redzama dzīvajā izpildījumā uz skatuves.
Jaunais šovs “Planēta Bilans. Orbītā” ir pasaules līmeņa programma ar specefektiem un negaidītiem gaismas risinājumiem. Bet pats galvenais – tās ir divas stundas Dimas Bilana labāko dziesmu dzīvajā izpildījumā mūziķu un dejotāju pavadījumā. Tā ir dziedātāja balss, kas izskanēs visā Planētā: “Jūs esat mans KOSMOSS!”
Pirkt biļeti: