Afiša

DIZEL SHOW / Дизель шоу, Dzintaru koncertzāle, Jūrmala

DIZEL SHOW / Дизель шоу, Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
DIZEL SHOW / Дизель шоу, Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
KUR
KAD
Ceturtdiena, 28. jūnijs, 2018 19:30 - 21:00
Jūnijā “Dīzeļšovs” pirmoreiz viesosies Jūrmalā.
Tieši pirms trim gadiem uz "ukraiņu krievvalodīgā humora" skatuvesuznāca "dīzeļi", un dažu mēnešu laikātie jau bija iekarojuši miljoniem skatītāju simpātijas visā pasaulē. Šodien "Dīzeļšovs" ieņem vadošopozīcijustarp humora projektiem NVS valstīs. Kolektīva koncerttūre "Jautrais pavasaris" ir iekļauta Ukrainas rekordu reģistra "Humora kolektīva lielākais koncertu skaits vienasturnejas laikā"nominācijā. "Dīzeļšovs"viesizrādes ar nepacietību gaida skatītāji Ukrainā, Izraēlā,Lielbritānijā un citās valstīs.
Jūrmalā kolektīvs iepriecināssavus skatītājus ar daudzveidīgiem jautriem unasprātīgiem priekšnesumiem par aktuālajiem notikumiem, dzīves, ģimenes un sadzīves tēmām. Skanēs arī iecienītās “Dīzeļšova” “zīmola” dziesmas, - ar dziļu jēgu, smalku ironiju un patiesi tautas humoru.
Kur slēpjas “Dīzeļšova” panākumu atslēga?Iespējams, šī ir vislabsirdīgākā un jautrākā izrāde pasaulē. Projekta trīs gadu pastāvēšanas laikā ir izveidojies draudzīgsun radošs kolektīvs. Pastāvīgajam aktieru sastāvam - Jegors Krutogolovs, Jevgeņijs Gašenko,  Aleksandrs Berežoks, Jevgeņijs Smorigins Marina Poplavska, Jana Gluščenko, Victorija Bulitko, Oļegs Ivanica - nesen piebiedrojies programmas vadītājs Makss Nelipa. Miljoniem skatītāju šo mākslinieku vārdi asociējas ar prieku, jautrību, labu garastāvokli un augstas klases šovu.
2016. gadā "Dīzeļšovs" kļuvis par “Teletriumf” prēmijas laureātu “Labākā televīzijas humora programma” nominācijā. Tas ir ICTV kanāla un savas valsts televīzijas reitingu līderis.
Pirkt biļeti: