Afiša

Jūrmalas Piedzīvojumu parks, Dzintaru Mežaparks, Jūrmala

Jūrmalas Piedzīvojumu parks, Dzintaru Mežaparks, Jūrmala
Jūrmalas Piedzīvojumu parks, Dzintaru Mežaparks, Jūrmala
KUR
KAD
Svētdiena, 20. oktobris, 2019 10:00 - 20:00

Dzintaru meža parkā Jūrmalā izveidots piedzīvojumu parks “Jūrmalas Tarzāns” ar piecām dažādu līmeņu šķēršļu trasēm, kas paredzētas aktīvai atpūtai gan pieaugušajiem, gan bērniem.
 
Zaļā trase paredzēta pieaugušajiem un bērniem no sešu gadu vecuma, un tā veidota ar 16 šķēršļiem divu līdz četru metru augstumā. Zilajā trasē veidoti samērā viegli pārvarami šķēršļi, kas pacelti līdz pat sešiem metriem virs zemes, un trases nobeigumā apmeklētāju sagaida 80 m garš troses nobrauciens. Sarkanā trase izveidota 8 metru augstumā, tajā iekļauts atraktīvais „Tarzāna lēciens” drosmīgo apmeklētāju sagaida brauciens pa laipu ar velosipēdu, lidojošais skrituļdēlis un citi aizraujoši šķēršļi. Savukārt Melnā trase paredzēta tiem, kuriem pa spēkam nedaudz vairāk, jo trasē izvietoti 14 augstas sarežģītības pakāpes šķēršļi.
 
„Piedzīvojumu parks aprīkots ar jaunākās paaudzes Šveices kompānijas „Kanopeo” drošības sistēmu „Speedrunner”, un galvenais ieguvums, uzstādot šāda tipa sistēmu, būs nepiesprādzēšanās riska novēršana. Parka apmeklētājs būs sasaistē ar drošības trosi visas konkrētās trases garumā, un tas savukārt padarīs drošu visu piedzīvojuma laiku.

Kontakti un darba laiks

+371 27088061 jurmala@tarzans.lv

P-SV 10:00 - 20:00

 
Pirkt biļeti: