Afiša

Thomas Anders (Томас Андерс) Dzintaru koncertzālē

Thomas Anders (Томас Андерс) Dzintaru koncertzālē
Thomas Anders (Томас Андерс) Dzintaru koncertzālē
KUR
KAD
Svētdiena, 25. jūnijs, 2017 19:30 - 21:30

25.06.2017 19:30, Dzintaru koncertzāle, Jūrmala, Thomas Anders (Томас Андерс)


2017.gada 25.jūnijā, "Dzintaru koncertzālē" ar unikālu šovu uzstāsies 80-90 gadu pasaules popmūzikas leģenda, "Modern Talking", dibinātājs un solists Thomas Anders!

Populārā dziedātāja slava plešas no astoņdesmitajiem, kad viņš bija "Modern Talking" grupas solists. Thomas Anders  lielo skatuvi  iekaroja zem pseidonīma (viņa īstais vārds - Bernd Weidung) ar singlu "Judy". 1984. gadā, kad pasaule izdzirdēja Thomasa Andersa slaveno singlu "Tu esi mana sirds, Tu esi dvēsele mana", tas kļuva par Eiropas singlu numur 1.

Kopš tā brīža, viņa grupa un pats kā solists, guva izcilus panākumus. 12 albumi un 20 singles, kuri vienmēr nonāca visas pasaules mūzikas reitingos.

Thomas Anders - viens no slavenākajiem un populārākajiem popmūzikas izpildītājiem, jau 40 gadus atrodas slavas olimpā, kuru  ieskauj miljoniem fanu mīlestība. Ļoti drīz viņš iepriecinās arī Jūrmalas viesus ar savu jauno šovu. Pēc paša Thomasa Andersa vārdiem, jaunā programma solās būt viena labākajām pēdējo gadu laikā.

Thomasa Andersa fanus  un kvalitātīvas  mūzikas cienītājus, sagaida labākās dziesmas dzīvās mūzikas izpildījumā, pēdējo gadu populārākie hiti, kā arī pavisam jaunas  dziesmas no viņa topošā albuma. Tas viss tiks papildināts ar interesantiem vizuāliem un gaismas efektiem. Skatītājus  ieskaus prieks, sajūsma un jautrība.

Papildu informācija: http://www.facebook.com/sugarbaltmedia/

Pirkt biļeti: