Vietējās ziņas

 • 8 noderīgi padomi iepirkumu saraksta izveidei

  Mūsdienās viena no svarīgākajām prasmēm ir spēja pareizi iepirkties un nepārtērēties. Tikai tad, ja esam veikuši pārdomātu lēmumu un iegādājušies vajadzīgu preci, turklāt par izdevīgu cenu, finansiālā puse necietīs. Tiesa, ne vienmēr varam atļauties iegādāties jaunu sadzīves tehniku, ja vecā sabojājusies, neatkarīgi no tā, vai jaunajai tehnikai ir bijusi atlaide vai nē. Dažkārt kā risinājums var būt patēriņi kredīti, kas piedāvā aizņemties naudu, bet to atmaksāt vēlāk. Protams, pirms aizņemšanās ir jāizvērtē sava maksātspēja.

 • Kā patēriņa kredīts var palīdzēt nopelnīt?

  Pēdējos desmit vai pat vairāk gadu patēriņa kredīts kā pakalpojums parastam Latvijas iedzīvotājam ir kļuvis ļoti populārs un pat neatņemams ikdienas finanšu rīks. Ļoti daudzi iedzīvotāji izmanto šo pakalpojumu savu iegribu apmierināšanai, kuras vairākumā gadījumos ir izpildītas impulsīvu lēmumu rezultātā, nenojaušot, ka ar šī pakalpojuma sniegtajiem līdzekļiem var iesākt daudz vairāk nekā iegādāties jaunākās viedierīces.

 • 7 lietas, no kā izvairīties, iegādājoties jaunu auto

  Iegādājoties jaunu automašīnu, uz to tiek liktas lielas cerības un vēlama ilga kalpošana tās saimniekam. Pērkot jaunu auto, mēs vēlamies komfortu, jaunākās tehnoloģijas, kā arī drošību, kas mūsdienu automašīnām ir dizainēts un pārdomāts daudz rūpīgāk, nekā pirms desmit gadiem ražotiem auto. Tāpat arī pērkot automašīnu, nākas ļoti daudz izvērtēt par un pret, kā arī iepazīties ar potenciāli jauno auto no visām pusēm. 

 • Optibet sporta bārs - 6 iemesli, kādēļ arī Tev uz to noteikti jāaiziet

  Tu esi sporta fans, kurš labprāt skatītos spēles kopā ar citiem spēļu cienītājiem? Varbūt Tu esi cilvēks, kuram patīk garšīgi paēst? Bet, iespējams, Tu vienkārši esi noguris no darba un vēlies vakarā kopā ar kolēģiem vai draugiem aiziet uz kādu jauku vietu, lai kopīgi nobaudītu kādu dzērienu un bezrūpīgi papļāpātu par dzīvi? Neatkarīgi no tā, kurai grupai piederi Tu, ir viena vieta, kura būs ideāli piemērota ikvienam no šiem personāžiem – sporta bārs Optibet. Lūk, seši iemesli, kādēļ Tev šī vieta jāapmeklē.

 • Vārtu automātika – 5 iemesli, kāpēc ar to aprīkot vārtus

  Vārtus īpašumam vai teritorijām izvēlas gan estētisku, gan praktisku apsvērumu dēļ. Tādā veidā efektīvi tiek norobežota teritorija un uzlabots īpašuma izskats. Protams, ļoti būtiski ir arī drošības apsvērumi. Tomēr, izvēloties vārtus, ir dilemma starp vārtiem, kas verami manuāli, un tādiem, kuriem ir uzstādīta vārtu automātika. 

 • Daži svarīgi sīkumi par riepu maiņu

  Automašīnai riepas ir tas pats, kas kājas ir cilvēkam. Bez tām nu nekādi uz priekšu netikt. Taču dažkārt jaunie autobraucēji ir nesaprašanā, kad tad īsti riepas ir jāmaina.

 • Jūrmala – sludinājumi un reklāma Latvijas ekskluzīvajā kūrortā

  Viena no bērnības mīļākajām atmiņām gandrīz katram ir ceļojums kopā ar vecākiem uz saulaino un burvīgo Jūrmalu. Šī pilsēta ir kā neliels ārzemju kūrorts, kurā var sajusties tā, it kā būtu mēroti pāris tūkstoši kilometru. Ne vien smilšainās pludmales, kas stiepjas no viena mola līdz otram, bet arī pati pilsēta, kas izskatās pēc nelielas tūristu pasaku valstības. 

 • Lieli vai mazi, jauni vai lietoti auto – kāda ir tava pareizā izvēle?

  Foto: Shutterstock.com

  Izvēloties sev piemērotāko automašīnu, pircējs ir nostādīts ļoti plašas izvēles priekšā. Lai arī, šķiet, jauni un lietoti auto šobrīd ir atrodami teju katra vajadzībām, sev ideālo automašīnu atrast ne vienmēr ir viegls uzdevums. Varbūt Tu vēlies sporta auto, bet Tavām ikdienas vajadzībām piemērotāks būtu SUV tipa automobilis? Cik svarīga Tev ir drošība un ekonomija? Vai noskatītais džips maz ietilpst Tavā garāžā? Vai Tev sanāk pabraukt pa lauku ceļiem vai arī Tava auto riteņi praktiski nekad nepamet asfaltu? Šajā rakstā uzzināsi, kā atrast piemērotāko automašīnu, kas piemērota tieši Tev!

 • Kas notiek cilvēka smadzenēs, apgūstot jaunu valodu?

  Pēdējo gadu laikā attīstība neirozinātnes un kognitīvās psiholoģijas pētniecībā ir ļāvusi atklāt virkni pārsteidzošu faktu par to, kas notiek cilvēka smadzenēs brīdī, kad tiek apgūtas jaunas prasmes un zināšanas. Lai arī daļa gūto secinājumu var nebūt pārsteidzoši, ir atsevišķi aspekti, kas spēj izbrīnīt, jo īpaši saistībā ar jaunas valodas apgūšanu. 

 • 6 veselības speciālisti, kuri jāapmeklē arī tad, ja nav sūdzību

  Ilgstošas sāpes un slikta pašsajūta nepārprotami ir iemesls, lai cilvēks meklētu ārstu palīdzību. Bet pie ārstiem būtu jādodas arī tad, ja nesāp un nav nekādu sūdzību, lai veiktu veselības pārbaudes un būtu daudzām slimībām soli priekšā. Kuri ir tie veselības speciālisti, kuri jāapmeklē profilaktiskos nolūkos? To jums atgādināsim šajā rakstā.