Vietējās ziņas

 • Bērnu matrači – kā izvēlēties īsto?

  Gaidām ierodoties pasaulē savu atvasi, vecākiem parasti ir darba pilnas rokas, lai varētu mazulim nodrošināt visu nepieciešamo. Arī tad, kad bērni ir nedaudz paaugušies, vecāku rūpes ir tās, kas liek mums aktīvi domāt par sava bērna vēlmēm un vajadzībām un to, kā viskvalitatīvāk nodrošināt visu nepieciešamo pilnvērtīgai bērna attīstībai. 

 • Lietotas ziemas riepas – kā izvēlēties īstās?

  Iestājoties gada aukstākajiem mēnešiem, automašīnu īpašniekiem jāsāk domāt par sava auto pielāgošanu ne tik patīkamiem braukšanas apstākļiem. Latvijas likumdošana paredz, ka no 1. decembra līdz 1. martam automašīnām ir jābūt aprīkotām ar ziemas riepām, taču šis laika posms var būt arī ilgāks, ja laikapstākļi nelutina. Šī iemesla dēļ ir nepieciešams izvēlēties savam auto atbilstošas ziemas riepas. 

 • Ceļu segums ziemā – kā ceļu kaisīšana ietekmē ceļu satiksmes dalībniekus

  Foto: Shutterstock.com

  Ziemās ceļu segums mēdz būt neparedzams – tas var apledot, tikt klāts ar atkalu, apsnigt u.tml. kļūt grūti izbraucams, pat ja ir labas ziemas riepas. Visbīstamākais ceļa segums ir laikā, kad ir viegli nokrišņi un temperatūra ap nulli vai pāris grādu zem nulles – piemēroti apstākļi, lai veidotos apledojums un padarītu satiksmi īpaši bīstamu. Tādēļ šoreiz vairāk par to, kas valsts līmenī tiek darīts, lai padarītu ceļus drošākus visiem satiksmes dalībniekiem gada aukstajā un tumšajā daļā.

 • OCTA kalkulators – ērtākais veids, kā uzzināt savu OCTA cenu

  Foto: Pixabay.com

  Pienācis laiks, kad jāpagarina apdrošināšanas polise? OCTA kalkulators ir vienkāršākā opcija, kā uzzināt OCTA cenas un saņemt izdevīgāko piedāvājumu savam automobilim. Noskaidro vairāk un aprēķini savas OCTA polises izmaksas!

 • No pasaulē pirmā sporta bāra līdz mūsdienām

  Ir cilvēki, kuriem sports un sporta bāri neizraisa nekādas emocijas – ne nepatiku, ne sajūsmu. Taču ir pietiekami daudz īstenu fanu un sporta entuziastu, kas uzskata – sporta bāri ir lieliskākās vietas, kur pulcēties kopā ar citiem cilvēkiem, kuri vēlas redzēt jaunākās sacensības vai vienkārši labi pavadīt laiku. 

 • Kas jāzina, pērkot mēbeles viesistabai

  Mūsdienās daudzos mājokļos viesistaba ir apvienota ar dzīvojamo istabu, taču tas nemaina faktu, ka mēbeļu izvēle jebkurā gadījumā ir pamatīgs izaicinājums. Galu galā šī ir telpa, kurā, visticamāk, ne tikai tiek uzņemti viesi, bet ikdienā arī uzturas mājokļa iemītnieki. Interneta veikals 220.lv piedāvā Tev vairākus gudrus "knifiņus", kas palīdzēs vienkāršāk izvēlēties mēbeles viesistabai. 

 • Krēsli kā stila elements virtuves un ēdamistabas interjerā

  Foto: ID Mēbeles

  Mūsdienās krēsls vairs nav mēbele virtuvē vai ēdamistabā tikai ar vienu funkciju – vakariņošanai pie galda. Aizvien biežāk tas lielu lomu ieņem tieši mājokļa interjera veidošanā. Tieši šī iemesla dēļ krēsli, kā interjera elementi, pieejami dažādos krāsu toņos, dizaina veidos un formās, lai iederētos ikvienā stilā – gan modernā, gan arī klasiskā virtuves iekārtojumā. Atklāj, kā galvenās šīs sezonas tendences ieviest savā mājoklī un atjaunot jau esošo telpu interjeru. Šajā rakstā esam apkopojuši aktuālākās tendences un piedāvājam apskatīt dažādus aktuālus mēbeļu stilus, lai atrastu sev piemērotāko krēslu, kas spēs ienest jaunas sajūtas virtuves vai ēdamistabas interjerā. 

 • Populārākie mīti par karstā ūdens boileriem, kuriem Tev jābeidz ticēt

  Daudzos mājokļos mūsdienās ir karstā ūdens boileri, kas patērē lielu daudzumu elektroenerģijas, taču tajā pašā laikā arī nodrošina iespēju iegūt silto ūdeni, kad vien nepieciešams. Ne visi zina to, ka ir iespējams samazināt izdevumus, kas saistīti ar ūdens sildītāja lietošanu. Interneta veikals 220.lv piedāvā aplūkot, kādi ir sabiedrībā populārākie mīti par boileriem, lai Tu nākotnē zinātu patiesību!

 • Algas kalkulators – kas tev par to jāzina?

  Iespējams, ka iepriekš jau būsi dzirdējis par iespēju izmantot algas kalkulatoru. Tas ļauj aprēķināt savu algu, atbilstoši 2018. gadā pieņemtajai nodokļu sistēmai. Jautāsi, kāpēc būtu nepieciešams aprēķināt algu, ja to šobrīd dara grāmatvede? Par to, kas ir algas kalkulators un kāpēc tev nepieciešams to izmantot, – uzzināsi šajā rakstā!

 • Dzīvokļa remonts – kā to finansēt ērtā un ģimenes budžetam draudzīgā veidā?

  Foto: Shutterstock.com

  Mēdz teikt, ka latvieši esot apsēsti ar remontiem – tiklīdz vienu stūri pabeidz, tā ķeras pie nākamā. Un, kad pabeidz pēdējo, tad ķeras pie pirmā. Un tā bez sava gala, līdz top skaidrs, ka remontu pabeigt nemaz nevar, to var tikai uz laiku pārtraukt. Bet ko darīt, ja nepieciešami līdzekļi dzīvokļa remontam? Vienkāršākā un labākā atbilde – aizdevums. Lasiet tālāk – kāpēc!