Vietējās ziņas

 • Teritorijas uzkopšana – 8 padomi, kas palīdzēs sagatavoties pavasarim

  Foto: Shutterstock.com

  Pavasaris ir viens no skaistākajiem gadalaikiem, taču to nepieciešams pienācīgi sagaidīt, atsvaidzinot pēc ziemas nogurušo apkārtni. Lai pirmo saules staru sniegtā enerģija ienāktu arī Tavas mājas pagalmā, noderēs teritorijas uzkopšana – neliela pavasarīga talka. Vides apsaimniekošanas uzņēmums Eco Baltia vide ir apkopojis 8 noderīgus padomus, kas palīdzēs sakopt apkārtni šajā pavasarī!

 • Aknu veselība – organisma labsajūtas pamats

  Foto: Pixabay.com

  Jūs noteikt kādreiz esat dzirdējis, ka aknas ir ļoti izturīgs orgāns, kam ir lieliska spēja atjaunoties salīdzinoši ātrā laikā. Tieši tādēļ saka, ka aknas sāk sāpēt vien tad, kad ir jau stipri bojātas. Lai nenonāktu šādā situācijā, aknu veselība ir svarīgs jautājums, kam ikdienā būtu jāpievērš pastiprināta uzmanība ikvienam cilvēkam.

 • Metāla durvis mājām un dzīvokļiem

  Publicitātes foto

  Uzņēmums SIA SKYDAS specializējās metāla durvju izgatavošanā un uzstādīšanā jau kopš 1997. gada.

 • Ko un kā mēs skatāmies?

  Publicitātes foto

  Mūsdienu cilvēks pie ekrāniem pavada ārkārtīgi daudz sava laika. Datori, viedtālruņi, televizori – tie visi ir ekrāni, kas paņem mūsu uzmanību ikdienā. Bieži vien, lasot aprakstus vai pētījumus par to, kā šie dažādie ekrāni ietekmē mūsu ikdienu, uztveri, rīcību, viedokļus vai pat dzīvo komunikāciju ar citiem cilvēkiem, nospriežam, ka tas jau nemaz tik lielā mērā neattiecas uz mums. Bet kā gan ne? Tas attiecināms uz ikvienu mūsdienīgu cilvēku.

 • Ko mums iemāca spēlēšanās ar LEGO?

  Publicitātes foto

  Ikviens zina to, ka LEGO ir izglītojoša rotaļlieta. Gan vecāki mājās, gan pedagogi skolās nereti iekļauj LEGO komplektus mācību procesā, palīdzot mazajiem ķipariem attīstīties.

 • Apavi vīriešiem – kā nekļūdīties ar īstā izmēra izvēli?

  Publicitātes foto

  Meklējot jaunus apavus, mēs lielākoties pievēršam uzmanību tam, cik labi tie izskatās. Taču noteikti nedrīkst aizmirst arī par to, lai apavi derētu kā uzlieti. Iedomājoties vien, cik nepatīkami būtu staigāt kurpēs vai zābakos, kas labi izskatās, taču spiež un berž, nepatikā jāsaviebjas. 

 • Siltās grīdas – kas tās ir un kā izvēlēties piemērotāko?

  Publicitātes foto

  Apsildāmo grīdu sistēmas mūsdienās vairs nav nekas jauns, taču, sekojot tendencēm un pircēju vajadzībām, ražotāji rada jaunas pieejas, kas palīdz efektīvāk apsildīt mājokli. Šajā rakstā iepazīsimies ar silto grīdu būtību.

 • Kādu duškabīni izvēlēties? Glancētu vai matētu, no plastikāta vai stikla? 

  Publicitātes foto

  Domāšana ārpus rāmjiem ir aktuāla mūsu sabiedrībā. Ne visiem tas sanāk, taču tas ir ļoti nepieciešams. Dušas kabīnes agrāk bija kas jauns un inovatīvs telpas lietderīgai izmantošanai, kas ir svarīgi šobrīd. Daudzi noteikti nodomā "eko-šmeko" taču izvēle starp plastikāta un stikla duškabīni nemaz nav tik viegla, kā šķiet. Tas ir produkts, kas vajadzīgs ilgstošai lietošanai un praktiskai izmantošanai arī kopšanas ziņā.

 • 9 stila padomi jauniem vīriešiem

  Publicitātes foto

  Uzsākot patstāvīgu dzīvi, nereti prieks mijas ar skumjām un uztraukumu, jo papildus tam, ka beidzot esi ticis prom no vecākiem, sācis strādāt un pelnīt, ir arī jāmaksā rēķini, jāpieņem nopietni lēmumi un, protams, arī jādomā par savu tēlu. Tieši tā, arī pēdējam minētajam ir liela nozīme, daudz lielāka, nekā tev agrāk šķita. 

 • 5 gaidītākās filmas 2017. gada nogalē

  Foto: Pixabay.com

  Kino apmeklējums ir viens no iecienītākajiem atpūtas un izklaides veidiem, jo tas ļauj izjust dažādas emocijas, izdzīvot pārsteidzošus un pat neticamus stāstus. Un tagad, kad rudens un ziema ir vēl tikai priekšā, kinoteātru zāles noteikti būs vēl pilnākas, jo tumšajā un aukstajā laikā priekšroka tiek dota izklaidei siltumā un komfortā.