Visas ziņas

 • PB Telpa - peintbola parks jautrām ballītēm un cita veida svinībām

  Tu esi bērnu ballītes ideju meklējumos un zini, ka vēlies sagādāt savai atvasei pašu labāko izklaidi. Bet var gadīties, ka mūsdienu plašā piedāvājumu klāsta dēļ rodas apjukums: ko tad īsti izvēlēties? Kā panākt, lai bērnu ballīte būtu reizē gan jautra, gan izklaidējoša, gan jaunajiem būtu iespēja arī kārtīgi izkustēties? Mūsu piedāvājums – jānoorganizē Peintbola ballīte!

 • 3 SEO optimizācijas tendences 2020. gadam

  Tehnoloģijas nemitīgi attīstās, mainās patērētāju paradumi, uzvedība un vajadzības, tāpēc arī uzņēmumiem, tostarp Google, jāpielāgojas šīm pārmaiņām. Lai dominētu meklētājprogrammu industrijā, šim uzņēmumam jāmaina un jāpielāgo savi algoritmi, uzlabojot lietotāju pieredzi, un tieši tāpēc SEO optimizācija ir mainīgs jēdziens, kas jāņem vērā arī tev. Vai zini trīs SEO tendences, kas būs aktuālas 2020. gadā? Lasi tālāk, lai noskaidrotu par tām vairāk!

 • Īsais ceļvedis vīriešu apavu veidos

  Tas, kādus apavus nēsājam, var padarīt mūsu koptēlu pievilcīgu vai tieši pretēji – to pilnībā sabojāt. Lai arī šis tev noteikti nav nekas jauns, tomēr nenāk par ļaunu atsvaidzināt zināšanas par vīriešu apavu izvēli, kas kungiem dažkārt sagādā grūtības. Tāpat, kā sieviešu apavi, arī vīriešu apavi ir radīti dažādām dzīves situācijām un gaumēm. Turpinājumā īss ieskats populārākajos vīriešu apavu veidos, kas būtu jāzina arī tev, neatkarīgi, vai parasti pērc apavus internetā vai apavu veikalos.

 • Mūsdienīgs matracis ar dabisku pildījumu no Erti.lv

  Moderns cilvēks  ir pelnījis modernu matraci. Arvien biežāk pircēji izvēlas matračus, kuru sastāvā nav klasisko un tik labi zināmo atsperu. Kas šādiem matračiem ir pildījumā? Erti.lv Latvijā ražotie matrači sastāv no dabiskas izcelsmes materiāliem, kuri nodrošina augsta komforta gulēšanu un atpūtu.

 • Dvieļu žāvētājs vannasistabai

  Dvieļu žāvētājs ir ļoti lietderīgs vannasistabas santehnikas priekšmets, jo tas pilda uzreiz divas funkcijas: ja vannasistabai nav apsildes, tad tas var noderēt apsildei, ja apsilde ir ierīkota, tas būs ļoti lietderīgs kā dvieļu un drēbju žāvētājs. 

 • Svarīgi fakti, kas būtu jāzina pirms iegādājies jaunu siltumnīcu

  Pavasara sezonu, kad jāsāk gatavoties dārzeņu un garšaugu audzēšanai, ar lielu entuziasmu gaida daudzi saimnieki un tikpat daudzi, kam vēl nav dārza vai siltumnīcas, vēlas šo saimniecisko prieku izmēģināt arī savās mājās. Dažkārt pirmos dārza eksperimentus var sākt ar mazdārziņu, tomēr bieži vien mazdārziņos līdz ar neparedzamām salnām, putniem un citām dabas stihijām, var nenosargāt audzētos dārzeņus, tāpēc labs risinājums ir iegādāties siltumnīcu. 

 • Kā jauna datora iegāde var atvieglot dzīvi?

  Kad dators sāk darboties lēnāk, vērts padomāt, kā jauna datora iegāde var uzlabot situāciju. Atkarībā no tā, kas Jums nepieciešams, datora izmaksas atšķiras, taču līdz ar jaunu pirkumu, Jūs varat iegūt dažādas priekšrocības.

 • Kādi roboti-putekļu sūcēji ir piemēroti Jūsu mājoklim?

  Mūsdienās roboti-putekļu sūcēji kļūst aizvien populārāki, jo tie sniedz daudz priekšrocību tiem, kuriem ir aizņemts dzīvesveids, vai kuri vienkārši vēlas ļauties tehnoloģiju iespējām savā ikdienā. Tomēr izvēlēties sev piemērotāko mājoklim ne vienmēr ir tik viegli, kā tas var sākumā likties, jo ir daudz aspektu, kas jāizvērtē.

 • 5 visbiežāk pieļautās kļūdas, iegādājoties viedtālruni

  Mūsdienās viedtālruņi aprīkoti ar daudz un dažādām funkcijām, tādēļ pieņemt pareizo lēmumu un iegādāties piemērotu viedtālruni izdodas vien tiem, kas veikuši patstāvīgu izpēti un rūpīgu plānošanu. 

 • papildināta - Parādu dēļ izsolē pārdod valsts nozīmes arhitektūras pieminekļu sarakstā iekļauto Blankenfeldes muižu

  Lai segtu SIA "JVB" parādsaistības pret AS "Citadele banka", pārdošanai izsolē izlikta valsts un vietējās nozīmes arhitektūras pieminekļu sarakstā iekļautā Blankenfeldes muiža, kas atrodas Jelgavas novada Vilces pagastā.