Jūrmalas paukotāji kļūst par Latvijas čempioniem

Publicitātes foto
13.martā Rīgā norisinājās Latvijas čempionāts paukošanā starp kadetiem (U16 kadetu vecuma grupā) un jaunākiem sportistiem, kurā piedalījās paukotāji  no visas Latvijas.

Kā pilsētas informācijas portālu Jurmala24.lv informēja Jūrmalas pilsētas pašvaldības pārstāvji, Latvijas čempiona titulu izcīnīja Jūrmalas paukošanas kluba "SALVO" pārstāvji: meiteņu grupā 1.vieta Annai Mikulevicai, 2.vieta Evai Perlovskai. Zēnu grupā 1.vieta Genriham Kuzmicevam, 2.vieta Eldaram Abidovam, 3.vieta Andrejam Bistrovam un Kirilam Kondratenko.

21.martā Vroclavā (Polija) notika starptautisks turnīrs paukošanā "Challenge Wratislavia 2016" trīs  vecuma grupās: U-11, U-13, U-15. Turnīrā piedalījās sportisti no Vācijas, Krievijas, Ukrainas, Baltkrievijas, Gruzijas, Ungārijas, Itālijas, Nīderlandes, Rumānijas, Singapūras, Slovēnijas, Čehijas, ASV, Lielbritānijas un Turcijas.  Katrā grupā bija ap 150 sportistu.

Latviju sacensībās pārstāvēja klubi "RZPK" (Rīga) un  "SALVO"  (Jūrmala). Jūrmalas kluba "SALVO" paukotāji rādīja ļoti labus rezultātus. U-11 grupā (meitenes) Polina Kašina izcīnīja 2.vietu, zaudējot tikai vienu cīņu finālā Vācijas paukotājai ar skaitu 8; 6. U-13 grupā  3.vietu izcīnīja Anna Mikulevica, savukārt Arina Trukšane izcīnīja 6.vietu un Ieva Perlovska 9.vietu. U-13 grupā starp zēniem Andrejs Bistrovs  zudēja cīņu pusfinālā Ukrainas paukotājam ar skaitu 12;8 un izcīnīja 7.vietu.