Banner 980x90

Braukšanu daudzviet Latvijā apgrūtina apledojuma veidošanās

 Sestdienas, 6.decembra, rītā vietām Kurzemē un valsts centrālajā daļā līst, ceļi apledo. Gaisa temperatūra no -5ºC līdz 0ºC.

Kā pilsētas informācijas portālu tīklu Pilseta24.lv informēja VAS "Latvijas Valsts ceļi" Satiksmes informācijas centrā, šobrīd braukšanas apstākļus uz valsts galvenajiem autoceļiem apgrūtina apledojuma veidošanās sekojošos ceļa posmos:

* Ainažu virzienā ceļš slidens posmā Berģi – Bīriņu pagrieziens;
* Siguldas virzienā autoceļš apledo posmā Rīga – Vangaži;
* Valmieras virzienā ceļš slidens posmā Ragana – Braslas tilts;
* Rīgas apkārtnē izveidojies apledojums uz apvedceļiem Salaspils – Babīte un Baltezers - Saulkalne;
* Daugavpils virzienā apledojuma veidošanās apgrūtina braukšanas apstākļus posmā Lielvārde - Pļaviņas;
* Liepājas virzienā posmos Rīga – Apšupes krustojums un Saldus – Skrunda vietām veidojas apledojums;
* Ventspils virzienā autoceļš apledo posmos Rīga – Kūdra un Usma - Ventspils.

Uz reģionālajiem autoceļiem apledojuma veidošanās apgrūtina braukšanas apstākļus vietām Ogres, Aizkraukles, Rīgas, Liepājas, Saldus, Ventspils, Balvu, Alūksnes un Cēsu apkaimēs.

VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs" veic brauktuves pretapledojuma apstrādes darbus ceļu slidenajos posmos. Uzturēšanas darbos šorīt iesaistītas 54 ziemas dienesta tehnikas vienības.

Saskaņā ar meteoroloģisko prognozi arī dienā, pārsvarā Kurzemē un valsts centrālajā daļā, gaidāmi nokrišņi slapja sniega un lietus veidā. Ceļi apledos.

Lai nepakļautu sevi un citus ceļu satiksmes dalībniekus paaugstinātam riskam, autovadītājus aicina izvēlēties laika apstākļiem un ceļa stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un manieri.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu