Dzīvokļa remonts – kā to finansēt ērtā un ģimenes budžetam draudzīgā veidā?

Foto: Shutterstock.com
Foto: Shutterstock.com

Mēdz teikt, ka latvieši esot apsēsti ar remontiem – tiklīdz vienu stūri pabeidz, tā ķeras pie nākamā. Un, kad pabeidz pēdējo, tad ķeras pie pirmā. Un tā bez sava gala, līdz top skaidrs, ka remontu pabeigt nemaz nevar, to var tikai uz laiku pārtraukt. Bet ko darīt, ja nepieciešami līdzekļi dzīvokļa remontam? Vienkāršākā un labākā atbilde – aizdevums. Lasiet tālāk – kāpēc!

Aizdevuma priekšrocības
1. Aizdevums ir pieejams nekavējoties

No visiem iespējamajiem naudas iegūšanas veidiem aizdevums ir visātrākais. Ja sirdī iekrīt kāda prece ar īpašu cenu, tad variants sagaidīt algas dienu vai doties garumgarās konsultācijās uz banku nederēs, nauda būs nepieciešama uzreiz. Un aizdevums dzīvokļa remontam būs visātrākā iespēja – apstiprināti klienti naudu var saņemt minūšu laikā!

2. Aizdevums palīdz izvairīties no konfliktiem
Parasti tuvinieki neiebilst palīdzēt un iespēju robežās pat ir gatavi aizdot naudu, bet ir situācijas, kad rodas neplānotas grūtības ar atdošanu, kas var radīt nevajadzīgu spriedzi un krietni pabojāt attiecības, it īpaši tad, ja aizdevējs bija rēķinājies ar noteiktu termiņu un vēlējās pats naudu izmantot vēlāk. Ar iestādēm, kas izsniedz īstermiņa un ilgtermiņa aizdevumus, šādas grūtības nerodas – tur valda darījuma attiecības, un it visu var sakārtot tā, kā konkrētajā situācijā ir nepieciešams, bez liekām emocijām.

3. Aizdevumam ir pieejami izdevīgi nosacījumi
Aizdevuma nosacījumi ir vienkārši, saprotami un ērti pārskatāmi. Ja ir paņemts aizdevums dzīvokļa remontam, tad jāatmaksā ir tikai pamatsumma un procenti, nekas vairāk, nekādu slēptu vai slepenu komisijas maksu. Procentu likme tiek aprēķināta individuāli, pastāvīgajiem klientiem piedāvājot ērtus un patīkamus procentus. Tāpat aizdevuma termiņš ir pieejams iespaidīgā garumā – līdz pat 36 mēnešiem. Paņemtā nauda jāatdod vienādos ērtos ikmēneša maksājumos, līdz ar to finanses ir daudz vienkāršāk plānot. Klienti īpaši novērtē arī to, ka Credit24 aizdevums ir pieejams bez noformēšanas maksas, kā arī – ir iespēja saņemt atgādinājumu par maksājuma datumu.

4. Īpaši piedāvājumi pastāvīgajiem klientiem
Credit24 piedāvā labākas procentu likmes pastāvīgajiem klientiem, kā arī – regulāri ir pieejami īpašie piedāvājumi gan esošajiem, gan jaunākiem klientiem. Par klientu ērtībām visu kredīta lietošanas termiņu rūpējas klientu apkalpošanas speciālists, pie kura var vērsties it visu neskaidrību gadījumos.

5. Aizdevums dzīvokļa remontam ļaus ātri izveidot labiekārtotu vidi un sākt baudīt to nekavējoties
Lai sakrātu remontam nepieciešamo summu, var nākties krāt gadiem. Izmaksas paredzēt nevar, un pa to laiku situācija var būt mainījusies – no modes izgājis izvēlētais tapešu raksts vai pasliktinājusies veselība... Aizdevums ļauj kalt dzelzi, kamēr tā karsta – ja ir laiks un idejas, pie remonta var ķerties nekavējoties, neko negaidot. Tādējādi, pat ja pasliktinās veselība, sarežģījumus jau var pārciest omulīgā un patīkamā vidē, un arī tas ir svarīgi.


Kur vērsties, ja nepieciešams aizdevums dzīvokļa remontam?
Ir tikai viena adrese, kura jāievada meklēšanas lodziņā – Credit24.lv. Šeit pilnīgi noteikti būs pieejams labākais piedāvājums dzīvokļa remonta aizdevumam, kā arī – pieteikumi tiek izskatīti līdz pat pulksten 22.00!

Credit24 aizdevums dzīvokļa remontam paver plašas iespējas uzlabot savu dzīves vidi (atjaunot vizuālo izskatu, ierīkot gaisa kondicionētāju, kas pasargās karstās vasarās, labiekārtot esošās telpas), pie viena neradot nepatīkamu spiedienu uz ģimenes budžetu, jo atmaksas grafiks var tikt izstiepts pat līdz 36 mēnešiem, nodrošinot tik mazus ikmēneša maksājumus, ka tie neradīs slogu ikdienā.

Atcerieties – ja nepieciešams aizdevums, tad Credit24.lv kredīts ir jūsu labākais partneris. Vienmēr aizņemieties atbildīgi, izvērtējot slogu uz ģimenes budžetu un iespējas aizdevumu atmaksāt.