Jaunķemeros sakops piekrastes meža un kāpu teritoriju

Publicitātes foto

Sestdien, 23.aprīlī Lielās Talkas dienā Dabas aizsardzības pārvalde aicina pievienoties talkai Jaunķemeros, kur būs iespēja piedalīties dažādos piekrastes apsaimniekošanas un sakopšanas darbos.

Kā pilsētas informācijas portālam Jurmala24.lv pastāstīja projekta sabiedrisko attiecību speciāliste Rita Arāja, talkosim piekrastes meža un kāpu teritorijā, padarot to pievilcīgāku apmeklētājiem – izvāksim teritorijā esošas veco soliņu atliekas, kā arī atjaunosim nolietoto informatīvo plākšņu konstrukcijas. Savāksim arī ziemas laikā uzkrājušos atkritumus un veiksim citus nepieciešamos apsaimniekošanas darbus.

Pulcēšanās plkst.10.00 pie restorāna "Neptūns" stāvlaukuma (Jūrmala, Jaunķemeri, Jaunķemeru ceļš 1) .

Lai plānotu pasākuma norisi, aicinām talkot gribētājus pieteikties talkai, rakstot uz e-pastu rita.araja@daba.gov.lv vai zvanot pa tel. 28262608 līdz 21.aprīlim – ceturtdienai.

Līdzi lūgums ņemt izturīgus cimdus un, ja iespējams, savus darbarīkus – grābekļus, lielās dārza šķēres u.c.

Talkas ietvaros projekta sadarbības partneris – restorāns "Neptūns" talciniekiem piedāvās karstu tēju un nelielu cienastu. Kafejnīcas telpās talkas dienā būs iespēja piedalīties arī vides izglītības aktivitātēs, kurās varēs iejusties īstu dabas ekspertu lomās un novērtēt dabas sniegtos labumus. Talkas programma:

* Plkst.10.00 Pulcēšanās pie restorāna "Neptūns"stāvlaukuma (Jūrmala, Jaunķemeri, Jaunķemeru ceļš 1)

* Plkst.10.15 Sasveicināšanās un uzmundrinājums talciniekiem, stāsts par darāmajiem darbiem un darbu uzsākšana

* Plkst.12.00 Tējas, uzkodu pauze, iespēja padarboties vides izglītības darbnīcā restorāna "Neptūns" telpās

* Plkst.13.00 Atlikušo darbu paveikšana

* Plkst.15.00 Došanās mājup.