Jūrmalā notiks labsajūtas festivāls "Global Wellness Day"

Ilustratīvs foto/ Foto: Stock.XCHNG
Ilustratīvs foto/ Foto: Stock.XCHNG

Sestdien, 11.jūnijā, Dzintaru mežaparkā notiks labsajūtas festivāls "Global Wellness Day", kura mērķis ir popularizēt veselīga dzīvesveida nozīmi, rosināt interesi un vēlēšanos izstrādāt apzinātu holistisku pieeju veselībai, pilsētas informācijas portāls Jurmala24.lv noskaidroja pilsētas pašvaldībā.

Pasākuma "Global Wellness Day" (Starptautiskā labsajūtas diena) ietvaros no plkst.11.00 līdz plkst.17.00 bērniem un pieaugušajiem tiks piedāvātas dažādas aktivitātēs: staigāšana ar ķekatām, jogas nodarbības, aquabike, bodyart, crossfit, TRX, ķermeņa analīze, atklātu treniņu sērija pasaules vadošo treneru vadībā, ģimenes orientēšanās spēles, dažādas bērnu  izklaides un attīstošas nodarbības ar animatoriem,  masāžas un SPA procedūras,  lekcijas par veselīgu uzturu, deju grupas uzstāšanās, flashmob deja un Natālijas Tumševicas koncerts, kā arī balvas, gardumi, pārsteigumi un daudz kas cits.

Pasākums ir paredzēts pilnīgi visiem - no bērniem līdz senioriem, visas izklaides un aktivitātes ir bez maksas. Oficiālā atklāšanas ceremonija notiks plkst.12.00.

Pagājušajā gadā "Global Wellness Day" atzīmēja 73 valstīs, šogad ar vēl lielāku aizrautību pasākumam gatavojas 100 valstīs, tai skaitā arī Latvijā. Pasākums Jūrmalā tiks filmēts un translēts Stambulas Centrālajā parkā, kur "Global Wellness Day" svinēšanā piedalīsies ap 15 000 cilvēkiem.