Kā patēriņa kredīts var palīdzēt nopelnīt?

Pēdējos desmit vai pat vairāk gadu patēriņa kredīts kā pakalpojums parastam Latvijas iedzīvotājam ir kļuvis ļoti populārs un pat neatņemams ikdienas finanšu rīks. Ļoti daudzi iedzīvotāji izmanto šo pakalpojumu savu iegribu apmierināšanai, kuras vairākumā gadījumos ir izpildītas impulsīvu lēmumu rezultātā, nenojaušot, ka ar šī pakalpojuma sniegtajiem līdzekļiem var iesākt daudz vairāk nekā iegādāties jaunākās viedierīces.

Par šī pakalpojuma pieejamību un plašo piedāvājumu varat pārliecināties kredītu salīdzināšanas vietnē 

Mēs vēlamies sniegt dažus padomus vai  ja to var tā nosaukt  biznesa idejas, ar kuru palīdzību patēriņa kredīts var sniegt jums regulārus ikmēneša ienākumus, kuri savukārt ļaus iegādāties kāroto, neņemot kredītu.

Auto iegāde
Jā, ar kredītā iegādāto auto var nopelnīt naudu. Atšķirībā no līzinga patēriņa kredīts neapķīlā auto, un tas paliek uz jūsu vārda. 
Darba iespējas ar personīgo auto ir visdažādākās:
• ir iespēja strādāt ar savu auto par taksometra vadītāju, turklāt, pateicoties jaunajām taksistu platformām, jūs varat strādāt ar savu auto ar tā baltajiem numuriem, nereģistrējot to par taksometra pakalpojumu transportlīdzekli; 
• cita iespēja pelnīt ar savu auto ir kļūt par kurjeru un, sadarbojoties ar mazākiem uzņēmumiem, izvadāt viņu klientiem pasūtījumus. Ja auto neizmanto ikdienā, tad to jūs varat iznomāt, bet šeit gan ir jāatceras par drošību  auto labāk ir apdrošināt pret zādzībām un negadījumiem, kā arī ar nomnieku jānoslēdz nomas līgums, kuru, vēlams, ir sastādījis notārs;
• vēl jūs varat iegādāties kravas auto un nodarboties ar loģistikas pakalpojumiem;
• iegādājoties mikroautobusu, jūs varat kļūt pat par tūroperatoru.

Neliela dzīvokļa iegāde
Galvaspilsētas centrā iegādei ir pieejami nelieli dzīvokļi par ļoti adekvātām cenām, kuras var nosegt patēriņa kredīts, un jums nebūs jāņem hipotēka, kura turklāt iegādāto īpašumu apķīlā. Veicot nelielu kosmētisko remontu, jūs šo dzīvokli varat izīrēt tūristiem kā apartamentus, kuri jūsu sniegto pakalpojumu izmantotu tikai dažas dienas, pēc tam nāk iekšā jau citi. Gluži kā viesnīcās. Šādu pakalpojumu patiesībā jūs varat sniegt, pat neiegādājoties īpašumu, bet gan izīrējot, vienojoties ar īpašnieku, ka Jūs šo īpašumu drīkstat izīrēt apakšnomā.
 
Šeit ir jāatcerās viena lieta  ja arī šis bizness tomēr neizdodas, Jūs šo īpašumu varat izīrēt citiem, prasot par to par ikmēneša atlīdzību tikai mēneša kredīta maksājumu. Kredīta termiņa beigās jūs īpašumu reāli būsit saņēmis par baltu velti.


Tirdzniecības kioska izveide
Realizējot šādu biznesa moduli, jums nav obligāti jābūt gatavam biznesa plānam ar savu vīziju. Jūs varat strādāt, piemēram, zem "Narvessen" franšīzes. Uzsākot darbību, jums ir tikai jānosedz kāda gatavā tirdzniecības kioska noliktavas stāvokļa atlikums. Pārējo darbu ar piegādātājiem, partneriem, reklāmām utt. paveiks franšīzes devējs.
 
Ja negribat strādāt zem franšīzes, ļoti populāri ir kafijas kioski. Kafijai, kā zināms, ir zema pašizmaksa. Ja jūs vēl klientiem spēsiet piedāvāt smalkmaizītes, klienti būs garantēti.

Interneta veikals
Patēriņa kredīts sniedz iespējas aizņemties, nepaskaidrojot kreditoram aizņemšanās mērķi, tāpēc jums ar šiem līdzekļiem ir pilna rīcības brīvība. Piemēram, jūs izstrādājat savu interneta veikalu, lai pārdotu citu uzņēmumu vai personu vai pat paša ražotu produkciju. Šajā gadījumā nedrīkst visus līdzekļus iztērēt interneta veikala programmēšanai, ir jāatstāj finansiāli līdzekļi arī interneta reklāmai, lai jūsu interneta veikals sekmīgi sasniegtu mērķa auditoriju.

Par šo nozari iesakām palasīt arī pēc atslēgvārda  dropshipping.

Auto serviss
Sākumā liekas, ka auto servisa izveide ir dārgs pasākums. Jāiegādājas visa nepieciešamā tehnika  pacēlāji, kompresors, riepu mainīšanas un balansēšanas stends, kā arī kvalitatīvi instrumenti  un, protams, jāiekārto pašas telpas. Taču, ja pameklē, nomai ir pieejamas garāžas un angāri ar auto servisa vajadzībām visu nepieciešamo aprīkojumu. Ja jums pašam ir zināšanas šajā arodā, pat nebūs nepieciešams algot profesionāli.

Citas specifiskas zināšanas
Bez iepriekšminētajiem ieteikumiem ir ļoti daudz citu variantu, kā nopelnīt pat tad, ja mērķa īstenošanai ir paņemts patēriņa kredīts. Šādiem pakalpojuma sniedzējiem ir jābūt ar specifiskām zināšanām, jūs varat dibināt:
• datoru, mobilo telefonu un citu elektroierīču labošanas punktu;
• printeru apkopes un to kasetņu uzpildes centru;
• atslēgu dublikātu gatavošana;
• apavu labošana.


Viss iepriekšminētais ir tikai daži piemēri veiksmīgas karjeras izveidei. Mūsu mērķis nav Jūs mudināt ņemt kredītu, bet gan parādīt, ka patēriņa kredīts var palīdzēt savu sapņu īstenošanā. Ne visi no mums māk iekrāt, kā arī ne visiem no mums tas vispār reāli būtu iespējams, kā arī tā vietā, kā daļa iedzīvotāju kredīta izsniegtos līdzekļus notērē īslaicīgu iegribu realizēšanai, labāk patēriņa kredītu investēt loģiskam un panākumiem bagātam mērķim.
Visus populārākos kreditoru piedāvājumus un citus jaunumus varat aplūkot kredītu salīdzināšanas vietnē  https://credithouse.lv/paterina-kredits/.