"Baltvilla" – balta miera osta Baltezera krastā

Foto: Baltvilla.lv
Foto: Baltvilla.lv

Nereti cilvēki tiek mudināti izkāpt no savas komforta zonas. Izkāpt, lai gūtu jaunu pieredzi, iespaidus, zināšanas. Parasti tas tiek saistīts ar ne pārāk patīkamām izjūtām – aukstu dušu, agriem rītiem, noberztām pēdām… Bet kā būtu, ja cilvēki tiktu aicināti izkāpt no savas komforta zonas, lai… iekāptu miera un labsajūtas teritorijā – siltā dušā… Nē, labāk – aromātiskā burbuļvannā, ilgi nogulētā rītā, kad nekur nemaz nav jāsteidzas, maigām pēdām, par kurām iepriekšējā vakarā parūpējies SPA speciālists. Baudot gardu ēdienu, ko pagatavojis prasmīgs pavārs, un malkojot izmeklētu dzērienu, kas atnests tieši Jums. Ko Jūs teiktu par tādu izkāpšanu no komforta zonas? Un viesnīca "Baltvilla" var piedāvāt vēl vairāk – turpiniet lasīt!

Kāpēc izvēlēties "Baltvillu"?
♦ Tā ir četru zvaigžņu viesnīca ar pūkainiem dvieļiem, mīkstām čībām un čaukstošām aromātisko putu vannām, elegantu iekārtojumu un profesionāliem darbiniekiem.
♦ Tā ir viesnīca ar restorānu, kurā prasmīgs pavārs pagatavos visgardākos ēdienus no visveselīgākajām sastāvdaļām, lai ik maltīte pārvērstos mazos svētkos. Francūži ir slaveni ar savām ilgajām vakariņām. "Baltvilla" ir īstā vieta, kur izbaudīt vakariņas franču stilā.
♦ Tas ir SPA un veselības centrs, kur Jūsu pilsētas gaisa piesātināto ķermeni apčubinās un aprūpēs augsti kvalificēti speciālisti, ļaujot Jums grimt labsajūtā un tīksmē.
♦ "Baltvillā" ir arī konferenču un semināru zāles tiem, kam tik ļoti bail iziet no savas komforta zonas, ka gribas strādāt arī vietās, kur piedien atpūsties. "Baltvilla" to saprot, tādēļ šeit ir nodrošināta visa nepieciešamā tehnika un telpas pilnvērtīgam darbam.
♦ Fizioterapijas un rehabilitācijas pakalpojumi – tiem, kam par savu ķermeni jāparūpējas nedaudz nopietnāk.
♦ "Baltvilla" atrodas rokas stiepiena attālumā no Rīgas, tādēļ ceļā nenāksies pavadīt daudz laika – vairāk laika paliks atpūtai!


"Baltvilla" rosās, lai jūs varētu atpūsties
Viesnīca "Baltvilla" ir miera osta klientiem, jo profesionālie darbinieki parūpēsies par visu. Viesnīcā "Baltvilla" tiek piedāvāts plašs pakalpojumu klāsts gan tiem, kas grib atpūsties, gan tiem, kas grib svinēt, gan tiem, kas nespēj atrauties no darba un vēlas strādāt. Viesnīca saviem klientiem piedāvā šādus pakalpojumus:
viesnīca – laiskai labsajūtai,
restorāns – mierpilnai garšu baudīšanai,
konferenču un semināru rīkošana – tiem, kam darbs ir dzīve,
korporatīvie pasākumi – neaizmirstamiem brīžiem ar vislabākajiem kolēģiem,
banketu un svinību rīkošana – burvīgiem pasākumiem,
kāzas – mūža baltākā diena bez šaubām būs neaizmirstama, ja tiks svinēta "Baltvillā",
SPA – ķermeņa palutināšanai profesionāļu rokās,
Veselības centrs – veselības uzlabošanai, miesas un gara možumam.

"Baltvilla" ir īstā vieta, kur pārtraukt ikdienas rutīnu un kaut uz dažām dienām padzīvot citu dzīvi – laiska un mierīga cilvēka dzīvi, kurš ir atradis laiku, lai ieklausītos sevī un pieelpotu pilnu krūti ar svaigu ezera gaisu. Ne vienmēr ir jāplāno laikietilpīgi ceļojumi uz tālākām valstīm. Pavisam netālu no galvaspilsētas ir lieliska iespēja izbaudīt pilnīgi atšķirīgu dzīvi – mirkli greznības, atpūtas un miera tieši sev. 

Bet "Baltvilla" nav tikai miera osta – tā ir arī dzīves svinēšanas vieta, kur vecmeitas sastopas pēdējai ballītei un vecpuiši restorānā paceļ tostu par līgavaini. Dzīves svinēšanai ir dažādas krāsas, dažādas skaņas, dažādas garšas. Un tās visas var atrast "Baltvillā" – baltā miera ostā, kur izkāpt no savas komforta zonas, lai iekāptu mīkstās čībās un veltītu mirkli visdārgākajam cilvēkam – sev! Vienkārši atveriet tīmekļvietni Baltvilla.lv un rezervējiet numuriņu. Tas jau sen ir pelnīts!