Sapos dārzu un dzīvžogu ar Kärcher instrumentiem

Tie, kuriem ir sava privātmāja ar pagalmu un dārzu, labi zina, ka pavasaris nāk ar pamatīgu rosību. Pēc ziemas jāsapoš visas dobes, augļu koki, dzīvžogs, varbūt arī jāierīko siltumnīca un jāveic vēl citi saimnieciskie darbi. Tāpat arī pamazām jādomā par vasaras sezonu un tajā aktuālajiem darbiem. Tāpēc pavasaris ir arī labs brīdis, kad sakopt jau esošo dārza tehniku vai iegādāties jaunus un noderīgus instrumentus dārzam. 

Kärcher zīmola dārza tehnika šādiem darbiem ir lieliski piemērota, jo garantē augstu kvalitāti, plašu un modernu funkcionalitāti, kā arī ļoti ilgu darbmūžu, tāpēc ir izdevīgs papildinājums saimniecības piederumu klāstam. Kärcher piedāvā ļoti plašu instrumentu sortimentu ikvienai vajadzībai un darbam. Lūk, daži īpaši noderīgi dārza tehnikas modeļi, kurus vērts turēt katrā saimniecībā.

Jaudīgs akumulatora zāģis koku zāģēšanai
Akumulatora zāģis ir plaša lietojuma instruments, kas noderīgs ikvienā saimniecība. It īpaši tajās, kas atrodas lauku reģionos, kā arī saimniecībās, kur apkurei tiek izmantota malka. Ja kādreiz ķēdes zāģis asociējās tikai ar smagu un skaļu instrumentu, kas ož pēc benzīna, tad ķēdes zāģis, kas darbināms ar akumulatoru, ir tā mūsdienīgā versija, kas atbrīvo no šīm nevēlamajām īpašībām. Kärcher akumulatora zāģis ir vieglāks, klusāks un ērtāk izmantojams, jo nav jādomā ne par pieslēgumu elektrotīklam, ne benzīna papildināšanu. Pieejams arī teleskopiskais ķēdes zāģis, kas ir uzticams palīgs, lai jūs varētu ātri un droši atbrīvot augļu dārzu no vecajiem zariem. To var lietot, stāvot uz zemes un ērti sasniedzot vietas pat 4 metru aukstumā. Ietilpīgais akumulators nodrošina ilgu darbību ar vienu uzlādi, lai jūs varētu bez raizēm veikt visus ieplānotos dārza un saimniecības darbus.

Parocīgas dzīvžoga šķēres ar akumulatoru
Dzīvžogs ir diezgan bieža izvēle īpašuma apstādījumiem, jo tas ne tikai labi izskatās, bet arī rada dabisku robežšķirtni, nodalot īpašuma teritoriju un nodrošinot lielāku privātumu savā īpašumā. Bet, lai dzīvžogs vienmēr labi izskatītos un stāvētu daudzus gadus, tas ir regulāri un pareizi jākopj. Jums vairs nav stundām un pat dienām jādarbojas ap to ar dārza šķērēm, jo šo darbu ātri un precīzi var paveikt dzīvžoga šķēres ar akumulatoru. Tās bez piepūles nodrošina akurātu un līdzenu griezumu. Būtiski, ka pati ierīce ir kompakta un viegla, lai jūs varētu ar to ērti darboties ilgāku laiku. Akumulators nodrošina pilnīgu kustību brīvību bez vadiem un bīstamības. Pieejami dažādi darba jaudas un ātruma režīmi, kas bez pūlēm ļauj apstrādāt arī sarežģītākus un biezākus dzīvžoga krūmus.

Akumulatora zāles trimmeris mauriņa kopšanai
Protams, ka viens no svarīgākajiem dārza darbiem, kas tūlīt jau būs aktuāls, ir mauriņa pļaušana. Daudziem saimniekiem šis darbs ir kā mokas. Bet, ja ir īstā dārza tehnika, tad darbs var kļūt par atpūtu. Akumulatora zāles trimmeris ir daudzfunkcionāla ierīces dažādu dārza darbu veikšanai. Ar to ātri un bez piepūles var piekļūt visām grūti pieejamajām un šaurajām vietām, kad lielie laukumi nopļauti ar zāles pļāvēju. Ar trimmeri ātri apstrādāsiet mauriņa malas, zonas zem žoga, pie ēkām un citās vietā, lai īpašums izskatītos sakopts nevainojami. Trimmeris tiks galā pat ar koku atvasēm un citiem nopietnākiem šķēršļiem. Bet, ja jums ir lauku īpašums ar lielu zaļo teritoriju, tad kompakts, bet jaudīgs Kärcher akumulatora trimmeris būs jūsu uzticamākais sabiedrotais, lai pieveiktu visus mežonīgās dabas izaicinājumu un izveidotu acīm tīkamu ainavu ap īpašumu.

Inovatīvs akumulatora nezāļu noņēmējs
Visi, kuriem mājas pagalmā ir bruģēti celiņi, kāpnes un citi veidojumi, kurus mēdz apņemt nezāles un sūnas, zina, cik apnicīga un nogurdinoša var būt cīņa ar šiem nevēlamajiem dekoriem, kas sarodas neticamā ātrumā. Tagad ar šo problēmu var tik galā bez piepūles un muguras liekšanas, ja izmanto Kärcher inovatīvo nezāļu noņēmēju. Pateicoties inovatīvajam birstīšu aprīkojumam tiek aizvāktas nezāles un sūnas no pakāpieniem un akmens virsmām. Iekārtu ērti var pielāgot dažādiem darba leņķiem, augstumiem un situācijām, lai tiktu galā ar jebkuru nezāļu un sūnu apsēsto virsmu. Jūs varat noregulēt kātu atbilstoši savam augumam, lai strādātu ērtā pozā un izvairītos no muguras sāpēm. 

Apskatiet šo un citu Kärcher dārza tehniku un izvēlieties savām vajadzībām piemērotāko!

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu