Vietējās ziņas

 • No pasaulē pirmā sporta bāra līdz mūsdienām

  Ir cilvēki, kuriem sports un sporta bāri neizraisa nekādas emocijas – ne nepatiku, ne sajūsmu. Taču ir pietiekami daudz īstenu fanu un sporta entuziastu, kas uzskata – sporta bāri ir lieliskākās vietas, kur pulcēties kopā ar citiem cilvēkiem, kuri vēlas redzēt jaunākās sacensības vai vienkārši labi pavadīt laiku. 

 • Kas jāzina, pērkot mēbeles viesistabai

  Mūsdienās daudzos mājokļos viesistaba ir apvienota ar dzīvojamo istabu, taču tas nemaina faktu, ka mēbeļu izvēle jebkurā gadījumā ir pamatīgs izaicinājums. Galu galā šī ir telpa, kurā, visticamāk, ne tikai tiek uzņemti viesi, bet ikdienā arī uzturas mājokļa iemītnieki. Interneta veikals 220.lv piedāvā Tev vairākus gudrus "knifiņus", kas palīdzēs vienkāršāk izvēlēties mēbeles viesistabai. 

 • Krēsli kā stila elements virtuves un ēdamistabas interjerā

  Foto: ID Mēbeles

  Mūsdienās krēsls vairs nav mēbele virtuvē vai ēdamistabā tikai ar vienu funkciju – vakariņošanai pie galda. Aizvien biežāk tas lielu lomu ieņem tieši mājokļa interjera veidošanā. Tieši šī iemesla dēļ krēsli, kā interjera elementi, pieejami dažādos krāsu toņos, dizaina veidos un formās, lai iederētos ikvienā stilā – gan modernā, gan arī klasiskā virtuves iekārtojumā. Atklāj, kā galvenās šīs sezonas tendences ieviest savā mājoklī un atjaunot jau esošo telpu interjeru. Šajā rakstā esam apkopojuši aktuālākās tendences un piedāvājam apskatīt dažādus aktuālus mēbeļu stilus, lai atrastu sev piemērotāko krēslu, kas spēs ienest jaunas sajūtas virtuves vai ēdamistabas interjerā. 

 • Populārākie mīti par karstā ūdens boileriem, kuriem Tev jābeidz ticēt

  Daudzos mājokļos mūsdienās ir karstā ūdens boileri, kas patērē lielu daudzumu elektroenerģijas, taču tajā pašā laikā arī nodrošina iespēju iegūt silto ūdeni, kad vien nepieciešams. Ne visi zina to, ka ir iespējams samazināt izdevumus, kas saistīti ar ūdens sildītāja lietošanu. Interneta veikals 220.lv piedāvā aplūkot, kādi ir sabiedrībā populārākie mīti par boileriem, lai Tu nākotnē zinātu patiesību!

 • Algas kalkulators – kas tev par to jāzina?

  Iespējams, ka iepriekš jau būsi dzirdējis par iespēju izmantot algas kalkulatoru. Tas ļauj aprēķināt savu algu, atbilstoši 2018. gadā pieņemtajai nodokļu sistēmai. Jautāsi, kāpēc būtu nepieciešams aprēķināt algu, ja to šobrīd dara grāmatvede? Par to, kas ir algas kalkulators un kāpēc tev nepieciešams to izmantot, – uzzināsi šajā rakstā!

 • Dzīvokļa remonts – kā to finansēt ērtā un ģimenes budžetam draudzīgā veidā?

  Foto: Shutterstock.com

  Mēdz teikt, ka latvieši esot apsēsti ar remontiem – tiklīdz vienu stūri pabeidz, tā ķeras pie nākamā. Un, kad pabeidz pēdējo, tad ķeras pie pirmā. Un tā bez sava gala, līdz top skaidrs, ka remontu pabeigt nemaz nevar, to var tikai uz laiku pārtraukt. Bet ko darīt, ja nepieciešami līdzekļi dzīvokļa remontam? Vienkāršākā un labākā atbilde – aizdevums. Lasiet tālāk – kāpēc!

 • Kas jāzina, iegādājoties jaunu portatīvo datoru, un ko izvēlas citi?

  Foto: Shutterstock.com

  Portatīvais dators – savulaik revolucionāra ierīce, nu – uzticams ikdienas palīgs, kas sniedz izklaidi, informāciju, palīdz darbā, ikdienā un sociālajā dzīvē. Kas jauns portatīvo datoru modē un ko izvēlas citi? Par to – lasiet tālāk!

 • Paklāju serviss – maināmo paklāju risinājumi visām uzņēmumu vajadzībām

  Foto: Berendsen.lv

  Ikviena uzņēmuma darbībā – vai tā būtu rūpnieciska ražošana vai biroja darbs – telpu tīrība ir svarīgs faktors. Ražošanā tīras telpas nodrošina augstāko produkcijas kvalitāti, savukārt birojos – patīkamāku darba vidi gan darbiniekiem, gan klientiem.

 • Kalendāri visām gaumēm, iespējām un vajadzībām – Printmix.eu

  Daudziem no mums tāds ir pie sienas istabā, virtuvē vai pat vairākās telpās. Citi to glabā grāmatā. Vēl kāds ieliek sev kabatā vai makā un nēsā to līdzi vai arī noliek uz galda, lai tas vienmēr būtu rokas stiepiena attālumā. Vai zini, kas tas ir? Tieši tā – vecais, labais drukātais kalendārs, kas, par spīti tehnoloģiju attīstībai, joprojām nav zaudējis savu popularitāti arī mūsdienās. 

 • Ko darīt, lai bērns nebaidītos no zobārsta

  Bailes no zobārsta ir ļoti izplatītas. Visbiežāk iemesls tam meklējams bērnībā, kad gūta nepatīkama pieredze, kas tālāk pavada visu mūžu. Bailes no zobārsta bērniem noteikti ir jāmēģina izskaust vai vēl labāk – neļaut tām vispār rasties.