Vietējās ziņas

 • Kas jāzina, iegādājoties jaunu portatīvo datoru, un ko izvēlas citi?

  Foto: Shutterstock.com

  Portatīvais dators – savulaik revolucionāra ierīce, nu – uzticams ikdienas palīgs, kas sniedz izklaidi, informāciju, palīdz darbā, ikdienā un sociālajā dzīvē. Kas jauns portatīvo datoru modē un ko izvēlas citi? Par to – lasiet tālāk!

 • Paklāju serviss – maināmo paklāju risinājumi visām uzņēmumu vajadzībām

  Foto: Berendsen.lv

  Ikviena uzņēmuma darbībā – vai tā būtu rūpnieciska ražošana vai biroja darbs – telpu tīrība ir svarīgs faktors. Ražošanā tīras telpas nodrošina augstāko produkcijas kvalitāti, savukārt birojos – patīkamāku darba vidi gan darbiniekiem, gan klientiem.

 • Kalendāri visām gaumēm, iespējām un vajadzībām – Printmix.eu

  Daudziem no mums tāds ir pie sienas istabā, virtuvē vai pat vairākās telpās. Citi to glabā grāmatā. Vēl kāds ieliek sev kabatā vai makā un nēsā to līdzi vai arī noliek uz galda, lai tas vienmēr būtu rokas stiepiena attālumā. Vai zini, kas tas ir? Tieši tā – vecais, labais drukātais kalendārs, kas, par spīti tehnoloģiju attīstībai, joprojām nav zaudējis savu popularitāti arī mūsdienās. 

 • Ko darīt, lai bērns nebaidītos no zobārsta

  Bailes no zobārsta ir ļoti izplatītas. Visbiežāk iemesls tam meklējams bērnībā, kad gūta nepatīkama pieredze, kas tālāk pavada visu mūžu. Bailes no zobārsta bērniem noteikti ir jāmēģina izskaust vai vēl labāk – neļaut tām vispār rasties.

 • Patēriņa kredīts auto iegādei. Vai izdevīgi?

  Katra cilvēka dzīvē pienāk brīdis, kad jāveic kāds lielāks, nozīmīgāks pirkums – velosipēds, dzīvoklis, auto, māja. Ne vienmēr ietaupījumi ļauj iegādāties nepiecieciešamo jau tūlīt. Bet ko darīt, ja situācija ir ārkārtēja un nauda nepieciešama jau tūlīt?

 • 5 ieteikumi, kā, strādājot pie datora, parūpēties par acīm

  Nav nekāds noslēpums, ka mūsdienu tehnoloģijas un to ekrāni nogurdina acis un pat noved pie vajadzības lietot redzes korekcijas līdzekļus. Attīstoties darba metodēm, arvien lielākam skaitam strādājošo daļa darba dienas vai pat viss darba laiks paiet pie datora ekrāna un citām ierīcēm. Tā ir realitāte, no kuras īsti nevar izvairīties. 

 • Būtiskākie faktori, kas jāņem vērā, izvēloties vasaras riepas

  Publicitātes foto

  Sākoties gada siltajai sezonai, autovadītājiem laiks domāt par spēkrata ziemas riepas nomaiņu pret vasaras riepām. Ja iepriekšējās savu laiku ir nokalpojušas, nepieciešamas jaunas vasaras riepas. Taču – kādus faktorus ņemt vērā, izvēloties riepas? Un – kādēļ nevajadzētu visu gadu braukt ar vienām riepām? Par to raksta turpinājumā!

 • Labākie logi dzīvo Logunams.lv!

  Publicitātes foto

  Jebkurā dzīves sfērā ir patīkamāk, ja ir iespēja sadarboties ar jomas labākajiem profesionāļiem un saņemt kvalitatīvāko produktu par optimālo cenu. Ja plānojat mainīt logus, tad uzticamākos sadarbības partnerus meklējiet uzņēmumā Logunams.lv, kas nodrošina nemainīgi augstas kvalitātes servisu un plašu PVC logu klāstu jau no 1999. gada.

 • Vieta, kur satiekas sporta entuziasti

  Publicitātes foto

  Sports ir kļuvis par vienu no būtiskākajām mūsdienu ikdienas sastāvdaļām. Sportam ir atsevišķas slejas avīzēs, speciāli raidījumi par un ap visiem iespējamajiem sporta notikumiem pasaulē un ir arī specializēti sporta bāri, kas vieno visus, kuriem sports ir būtiska ikdienas sastāvdaļa! Tas viss ir veicinājis to, ka arvien vairāk un vairāk dažādi sporta veidi tiek atzīti visā pasaulē kā svarīgi un nozīmīgi, arvien vairāk internacionālā līmenī norisinās ļoti dažādi ar sportu saistīti pasākumi, un tas viss rezultējas tajā, ka katram no mums ir iespēja atrast sev piemērotāko un iemīļotāko ne tikai sporta veidu, bet pat komandu vai spēlētāju. 

 • Latvijas labākais dermatologs Jūrmalā Jūsu ērtībai

  Ikdienā pārāk maz aizdomājamies par ādas nozīmi veselības nodrošināšanā. Patiesībā tā ir lielākais orgāns, kas veic dzīvībai vitāli svarīgas funkcijas, pasargājot cilvēku no ārējās vides nelabvēlīgās ietekmes un traumām. Tāpat āda arī atspoguļo iekšējo orgānu veselības stāvokli. Veselīga, mirdzoša āda nozīmē arī veselību cilvēka organismam kopumā, savukārt pelēka, "nogurusi" un neelastīga āda norāda uz problēmām.