Vietējās ziņas

 • 6 veselības speciālisti, kuri jāapmeklē arī tad, ja nav sūdzību

  Ilgstošas sāpes un slikta pašsajūta nepārprotami ir iemesls, lai cilvēks meklētu ārstu palīdzību. Bet pie ārstiem būtu jādodas arī tad, ja nesāp un nav nekādu sūdzību, lai veiktu veselības pārbaudes un būtu daudzām slimībām soli priekšā. Kuri ir tie veselības speciālisti, kuri jāapmeklē profilaktiskos nolūkos? To jums atgādināsim šajā rakstā.

 • Uzticami un moderni tērauda angāri dažādām vajadzībām

  Angāri pie mums tiek izmantoti jau daudzus gadus, turklāt to noderīgās funkcijas novērtē dažādās nozarēs strādājošie – lauksaimniecībā, rūpniecībā, ražošanā, atpūtas industrijā un daudzās citās. Tā kā angāru sortiments tirgū ar katru gadu pieaug un kļūst daudzveidīgāks, šajā rakstā mazliet tuvāk vēlamies apskatīt tērauda angārus. 

 • Lietas, bez kurām grūti iedomāties labu sporta bāru

  Vairums cilvēku dodas uz sporta bāriem konkrētu iemeslu dēļ. Daži no viņiem vēlas atslēgties no ikdienas rutīnas, citi meklē vietu, kur aiziet kopā ar draugiem, bet vēl kāds novērtē īpašo atmosfēru un sporta spēles, kuras iespējams skatīties ar citiem faniem. Lai arī viņi nav uz vietas stadionā vai arēnā, ikviens vēlas izbaudīt to kopības sajūtu un emocijas, kuras rodas spēļu laikā. Kas ir tie aspekti, kuri palīdz radīt īsto atmosfēru? Aplūkosim raksta turpinājumā.

 • Bērnu matrači – kā izvēlēties īsto?

  Gaidām ierodoties pasaulē savu atvasi, vecākiem parasti ir darba pilnas rokas, lai varētu mazulim nodrošināt visu nepieciešamo. Arī tad, kad bērni ir nedaudz paaugušies, vecāku rūpes ir tās, kas liek mums aktīvi domāt par sava bērna vēlmēm un vajadzībām un to, kā viskvalitatīvāk nodrošināt visu nepieciešamo pilnvērtīgai bērna attīstībai. 

 • Lietotas ziemas riepas – kā izvēlēties īstās?

  Iestājoties gada aukstākajiem mēnešiem, automašīnu īpašniekiem jāsāk domāt par sava auto pielāgošanu ne tik patīkamiem braukšanas apstākļiem. Latvijas likumdošana paredz, ka no 1. decembra līdz 1. martam automašīnām ir jābūt aprīkotām ar ziemas riepām, taču šis laika posms var būt arī ilgāks, ja laikapstākļi nelutina. Šī iemesla dēļ ir nepieciešams izvēlēties savam auto atbilstošas ziemas riepas. 

 • Ceļu segums ziemā – kā ceļu kaisīšana ietekmē ceļu satiksmes dalībniekus

  Foto: Shutterstock.com

  Ziemās ceļu segums mēdz būt neparedzams – tas var apledot, tikt klāts ar atkalu, apsnigt u.tml. kļūt grūti izbraucams, pat ja ir labas ziemas riepas. Visbīstamākais ceļa segums ir laikā, kad ir viegli nokrišņi un temperatūra ap nulli vai pāris grādu zem nulles – piemēroti apstākļi, lai veidotos apledojums un padarītu satiksmi īpaši bīstamu. Tādēļ šoreiz vairāk par to, kas valsts līmenī tiek darīts, lai padarītu ceļus drošākus visiem satiksmes dalībniekiem gada aukstajā un tumšajā daļā.

 • OCTA kalkulators – ērtākais veids, kā uzzināt savu OCTA cenu

  Foto: Pixabay.com

  Pienācis laiks, kad jāpagarina apdrošināšanas polise? OCTA kalkulators ir vienkāršākā opcija, kā uzzināt OCTA cenas un saņemt izdevīgāko piedāvājumu savam automobilim. Noskaidro vairāk un aprēķini savas OCTA polises izmaksas!

 • No pasaulē pirmā sporta bāra līdz mūsdienām

  Ir cilvēki, kuriem sports un sporta bāri neizraisa nekādas emocijas – ne nepatiku, ne sajūsmu. Taču ir pietiekami daudz īstenu fanu un sporta entuziastu, kas uzskata – sporta bāri ir lieliskākās vietas, kur pulcēties kopā ar citiem cilvēkiem, kuri vēlas redzēt jaunākās sacensības vai vienkārši labi pavadīt laiku. 

 • Kas jāzina, pērkot mēbeles viesistabai

  Mūsdienās daudzos mājokļos viesistaba ir apvienota ar dzīvojamo istabu, taču tas nemaina faktu, ka mēbeļu izvēle jebkurā gadījumā ir pamatīgs izaicinājums. Galu galā šī ir telpa, kurā, visticamāk, ne tikai tiek uzņemti viesi, bet ikdienā arī uzturas mājokļa iemītnieki. Interneta veikals 220.lv piedāvā Tev vairākus gudrus "knifiņus", kas palīdzēs vienkāršāk izvēlēties mēbeles viesistabai. 

 • Krēsli kā stila elements virtuves un ēdamistabas interjerā

  Foto: ID Mēbeles

  Mūsdienās krēsls vairs nav mēbele virtuvē vai ēdamistabā tikai ar vienu funkciju – vakariņošanai pie galda. Aizvien biežāk tas lielu lomu ieņem tieši mājokļa interjera veidošanā. Tieši šī iemesla dēļ krēsli, kā interjera elementi, pieejami dažādos krāsu toņos, dizaina veidos un formās, lai iederētos ikvienā stilā – gan modernā, gan arī klasiskā virtuves iekārtojumā. Atklāj, kā galvenās šīs sezonas tendences ieviest savā mājoklī un atjaunot jau esošo telpu interjeru. Šajā rakstā esam apkopojuši aktuālākās tendences un piedāvājam apskatīt dažādus aktuālus mēbeļu stilus, lai atrastu sev piemērotāko krēslu, kas spēs ienest jaunas sajūtas virtuves vai ēdamistabas interjerā.