Vietējās ziņas

 • Latvijas labākais dermatologs Jūrmalā Jūsu ērtībai

  Ikdienā pārāk maz aizdomājamies par ādas nozīmi veselības nodrošināšanā. Patiesībā tā ir lielākais orgāns, kas veic dzīvībai vitāli svarīgas funkcijas, pasargājot cilvēku no ārējās vides nelabvēlīgās ietekmes un traumām. Tāpat āda arī atspoguļo iekšējo orgānu veselības stāvokli. Veselīga, mirdzoša āda nozīmē arī veselību cilvēka organismam kopumā, savukārt pelēka, "nogurusi" un neelastīga āda norāda uz problēmām. 

 • 9 ieteikumi, ko darīt ik dienu, lai ievērojami uzlabotu savu dzīvi

  Publicitātes foto

  Vai pēdējā laikā arvien biežāk nonāc pie secinājuma, ka uztver notiekošo negatīvi? Varbūt biežāk jūties noguris? Vai esi ieslīdzis rutīnā? Ir laiks kaut ko mainīt. Un nē, tam nav vajadzīgi ne papildu līdzekļi, ne jāvelta vairākas stundas laika.

 • Ugunsdzēsības aparāts – vasaras piedzīvojumu drošais pavadonis

  Foto: Shutterstock.com

  Laikam kļūstot siltākam, arvien biežāk tiek rīkoti dažādi izbraukumi pie dabas, pikniki un kempingu pasākumi. Dodoties pavadīt laiku brīvā dabā, svarīgi ir laikus domāt ne tikai par ēdieniem, izklaidēm un odu atbaidīšanas līdzekļiem, bet arī ugunsdrošību!

 • Presto autoskola Jūrmalā – labākā autoskola prasīgākajiem!

  Publicitātes foto

  Latvijā ik gadu vairāk nekā 11000 jauno vadītāju saņem savas braukšanas apliecības un kļūst par mazu daļu no pusmiljona aktīvo ceļu satiksmes dalībnieku vidus. Vadītāja apliecība ir sapnis daudziem un lai to saņemtu ir jāapmeklē kāda no 200 autoskolām Latvijā. Iespējas un vajadzības ir dažādas, tomēr autoskolas izvēle jāveic ļoti uzmanīgi, lai nodrošinātu to, ka tiesības varēs saņemt kvalitatīvi, ātri, sev izdevīgā un ērtā dislokācijas vietā. 

 • 3 argumenti, kāpēc nopirkt meitai leļļu ratus 

  Publicitātes foto

  Kā liecina rotaļlietu veikala "XS Rotaļlietas" pārdošanas dati, lelles joprojām ir viena no iecienītākajām rotaļlietām, ko vecāki izvēlas savām meitām. Arī meitenes pašas izrāda vēlmi iegūt savā īpašuma tieši šo rotaļlietu. Lelle ir viena no arhetipiskām rotaļlietām, kas ļauj mazai meitenei izpaust savu jau no dabas ielikto mātes instinktu. 

 • Ugunsdrošība grilēšanas sezonā

  Foto: Shutterstock.com

  Labi zināms, ka svaigā gaisā ēdiens garšo daudz labāk. Un pēc garās un drēgnās ziemas, siltais laiks aicināt aicina doties pie dabas krūts un beidzot atklāt grilēšanas un ugunskuru sezonu. Tikšanās ar draugiem vai brīvdienas kopā ar ģimeni nereti ietver arī maltītes gatavošanu pie dabas. Tomēr, veidojot iepirkumu sarakstu un pārdomājot brīvdienu plānus, nevajadzētu aizmirst arī par dažādiem drošības  aspektiem, piemēram, piemērota apģērba izvēle, dodoties uz mežu, piesardzība, atrodoties ūdenstilpņu tuvumā, kā arī ugunsdrošība. Tālāk rakstā uzzināsiet uzņēmuma FN Serviss speciālistu ieteikumus un padomus drošai atpūtai!

 • Kā parūpēties, lai bērns ratiņos karstā laikā justos labi?

  Publicitātes foto

  Laika pavadīšana ārpus telpām ir neatņemama dzīves sastāvdaļa gan mazuļiem, gan pieaugušajiem. Tā kā tuvojas vasaras sezona, kad gaisa temperatūra var būt diezgan augsta, ir jāņem vērā vairākas svarīgas lietas, lai, dodoties pastaigā, mazulim ratiņos tiktu nodrošināts nepieciešamais komforts.

 • 5 svarīgākie soļi piemērota velosipēda izvēlei

  Publicitātes foto

   Meklē ideālo velosipēdu, bet nezini, ar ko sākt? Neuztraucies, lai tu spētu saprast, ko no plašā piedāvājuma izvēlēties, interneta veikals 220.lv tev ir sagatavojis 5 svarīgākos soļus, kas palīdzēs atrast tieši tādu velosipēdu, kāds tev nepieciešams. 

 • Tirdzniecības finansēšana Latvijā – kādas ir uzņēmumu iespējas?

  Foto: Shutterstock.com

  Nodarbojoties ar tirdzniecību, ļoti nozīmīgs faktors ir paredzama un stabila naudas aprite, lai uzņēmums spētu pilnvērtīgi darboties. Visērtākais variants, protams, ir šāds – preci pārdodot, Jūs saņemat 100% priekšapmaksu, taču realitātē šāda iespēja bieži vien nestrādā, it īpaši, ja Jūsu piedāvātās preces vai izejvielas tiek pārdotas lielā apjomā un maksā salīdzinoši daudz. Kā rīkoties, lai uzņēmumam naudas resursu neregulāras plūsmas dēļ nevajadzētu stāvēt uz vietas un kā palielināt ražošanas apjomu? Par to vairāk – šī raksta turpinājumā.

 • Ātrs un kvalitatīvs riepu serviss!

  Publicitātes foto

  Dažkārt riepu nozīme automašīnas kopējā tehniskajā stāvoklī netiek pienācīgi novērtēta, tādēļ, sākoties sezonai, kad braukšanai drīkst izmantot vasaras riepas, daudziem ir pārsteigumi par to, ka krājumos esošās vasaras riepas ir nederīgas braukšanai un nepieciešams iegādāties jaunas. MMK Riepu servisa darbinieki ir pazīstami ar savu godīgo attieksmi pret katru klientu un vienmēr rūpējas par to, lai braukšanai paredzētais automašīnas  riepu komplekts būtu kārtībā.