Vietējās ziņas

 • Apavi vīriešiem – kā nekļūdīties ar īstā izmēra izvēli?

  Publicitātes foto

  Meklējot jaunus apavus, mēs lielākoties pievēršam uzmanību tam, cik labi tie izskatās. Taču noteikti nedrīkst aizmirst arī par to, lai apavi derētu kā uzlieti. Iedomājoties vien, cik nepatīkami būtu staigāt kurpēs vai zābakos, kas labi izskatās, taču spiež un berž, nepatikā jāsaviebjas. 

 • Siltās grīdas – kas tās ir un kā izvēlēties piemērotāko?

  Publicitātes foto

  Apsildāmo grīdu sistēmas mūsdienās vairs nav nekas jauns, taču, sekojot tendencēm un pircēju vajadzībām, ražotāji rada jaunas pieejas, kas palīdz efektīvāk apsildīt mājokli. Šajā rakstā iepazīsimies ar silto grīdu būtību.

 • Kādu duškabīni izvēlēties? Glancētu vai matētu, no plastikāta vai stikla? 

  Publicitātes foto

  Domāšana ārpus rāmjiem ir aktuāla mūsu sabiedrībā. Ne visiem tas sanāk, taču tas ir ļoti nepieciešams. Dušas kabīnes agrāk bija kas jauns un inovatīvs telpas lietderīgai izmantošanai, kas ir svarīgi šobrīd. Daudzi noteikti nodomā "eko-šmeko" taču izvēle starp plastikāta un stikla duškabīni nemaz nav tik viegla, kā šķiet. Tas ir produkts, kas vajadzīgs ilgstošai lietošanai un praktiskai izmantošanai arī kopšanas ziņā.

 • 9 stila padomi jauniem vīriešiem

  Publicitātes foto

  Uzsākot patstāvīgu dzīvi, nereti prieks mijas ar skumjām un uztraukumu, jo papildus tam, ka beidzot esi ticis prom no vecākiem, sācis strādāt un pelnīt, ir arī jāmaksā rēķini, jāpieņem nopietni lēmumi un, protams, arī jādomā par savu tēlu. Tieši tā, arī pēdējam minētajam ir liela nozīme, daudz lielāka, nekā tev agrāk šķita. 

 • 5 gaidītākās filmas 2017. gada nogalē

  Foto: Pixabay.com

  Kino apmeklējums ir viens no iecienītākajiem atpūtas un izklaides veidiem, jo tas ļauj izjust dažādas emocijas, izdzīvot pārsteidzošus un pat neticamus stāstus. Un tagad, kad rudens un ziema ir vēl tikai priekšā, kinoteātru zāles noteikti būs vēl pilnākas, jo tumšajā un aukstajā laikā priekšroka tiek dota izklaidei siltumā un komfortā.

 • Iebūvējamā trauku mazgājamā mašīna – kura labāka?

  Publicitātes foto

  Trauku mazgājamā mašīna ir lielisks palīgs ikvienā mājā. Visvairāk cilvēki to novērtē situācijās, kad nepieciešams mājās uzņemt ciemiņus, kā rezultātā parādās ļoti daudz netīro trauku. Protams, lai iegādātos pašu piemērotāko trauku mazgājamo mašīnu ir ļoti svarīgi nekļūdīgi izvēlēties piemērotāko ierīci tieši tavai virtuvei, lai vēlāk nevajadzētu nožēlot veikto izvēli. 

 • Kas nepieciešams mīlulim, dodoties uz ZooExpo?

  Foto: Pixabay.com

  Tuvojas ikgadējā starptautiskā mājdzīvnieku un zoo industrijas izstāde ZooExpo 2017, kas norisināsies Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā no 30. septembra līdz 1. oktobrim. Saimniekiem, kuri ar saviem mīluļiem tajā piedalīsies, un jo īpaši tiem, kuri uz izstādi dodas pirmo reizi, ir īstais brīdis sākt tai gatavoties. Tādēļ interneta veikala 1a.lv speciālisti apkopojuši padomus, kā rīkoties, un kādas zoo preces nepieciešamas, lai saimnieks un viņa mīlulis izstādes laikā justos komfortabli.

 • IIZI – vieta, kur atrast labākos OCTA piedāvājumus!

  Foto: Pexels.com

  Tuvojoties tumšajam gada laikam, arī drošība uz ceļa kļūst par aktuālu tēmu. Negadījumi uz ielām kļūst arvien biežāki, tādēļ ir svarīgi padomāt par automašīnas apdrošināšanu. Ja Tev pieder auto, Tu noteikti zini OCTA! Apdrošināšanas brokeris IIZI jau daudzus gadus konsultē klientus un apkopo tieši viņiem izdevīgākos OCTA piedāvājumus – Tev tikai jāienāk mājaslapā https://www.iizi.lv/octa un jāizvēlas sava apdrošināšana. Tomēr, pirms dodies iegādāties polisi, iepazīsties ar IIZI sagatavoto informāciju un uzzini, kā būt drošam uz ielas un kā OCTA var Tevi pasargāt!

 • Plašāko telts nomas iespēju Latvijā piedāvā "Akurāts"!

  Publicitātes foto

  No 9 līdz 1500 kvadrātmetru platībai – tieši tik plašu telts nomas piedāvājumu atradīsiet uzņēmumā "Akurāts". Pasākumu aprīkojuma serviss savus pakalpojumus piedāvā ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvā un Igaunijā. 

 • Televizoru zilajā gaismā – kādi televīzijas seriāli un šovi gaidāmi uz ekrāniem jaunajā sezonā?

  Foto: Pixabay.com / Didgeman

  Tumšajos rudens vakaros nereti rodas vēlme ieritināties dīvānā, apsegties ar siltu segu un uztaisīt karstu dzērienu, ko lēni malkot, skatoties savu iemīļotāko televīzijas seriālu, raidījumu vai šovu. Katru gadu televīzijas parūpējas, lai zilā gaismā zaigotu mūsu televizori, ļaujot uz brīdi aizmirst par ikdienas rūpēm un iegrimt izdomātu varoņu dramatiskajos dzīvesstāstos. Tieši rudens sezona ir viena no bagātīgākajām televīzijas pasaulē. Kādi jauni šovi un seriāli mūs sagaida šoruden?