Vietējās ziņas

 • Kas nepieciešams mīlulim, dodoties uz ZooExpo?

  Foto: Pixabay.com

  Tuvojas ikgadējā starptautiskā mājdzīvnieku un zoo industrijas izstāde ZooExpo 2017, kas norisināsies Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā no 30. septembra līdz 1. oktobrim. Saimniekiem, kuri ar saviem mīluļiem tajā piedalīsies, un jo īpaši tiem, kuri uz izstādi dodas pirmo reizi, ir īstais brīdis sākt tai gatavoties. Tādēļ interneta veikala 1a.lv speciālisti apkopojuši padomus, kā rīkoties, un kādas zoo preces nepieciešamas, lai saimnieks un viņa mīlulis izstādes laikā justos komfortabli.

 • IIZI – vieta, kur atrast labākos OCTA piedāvājumus!

  Foto: Pexels.com

  Tuvojoties tumšajam gada laikam, arī drošība uz ceļa kļūst par aktuālu tēmu. Negadījumi uz ielām kļūst arvien biežāki, tādēļ ir svarīgi padomāt par automašīnas apdrošināšanu. Ja Tev pieder auto, Tu noteikti zini OCTA! Apdrošināšanas brokeris IIZI jau daudzus gadus konsultē klientus un apkopo tieši viņiem izdevīgākos OCTA piedāvājumus – Tev tikai jāienāk mājaslapā https://www.iizi.lv/octa un jāizvēlas sava apdrošināšana. Tomēr, pirms dodies iegādāties polisi, iepazīsties ar IIZI sagatavoto informāciju un uzzini, kā būt drošam uz ielas un kā OCTA var Tevi pasargāt!

 • Plašāko telts nomas iespēju Latvijā piedāvā "Akurāts"!

  Publicitātes foto

  No 9 līdz 1500 kvadrātmetru platībai – tieši tik plašu telts nomas piedāvājumu atradīsiet uzņēmumā "Akurāts". Pasākumu aprīkojuma serviss savus pakalpojumus piedāvā ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvā un Igaunijā. 

 • Televizoru zilajā gaismā – kādi televīzijas seriāli un šovi gaidāmi uz ekrāniem jaunajā sezonā?

  Foto: Pixabay.com / Didgeman

  Tumšajos rudens vakaros nereti rodas vēlme ieritināties dīvānā, apsegties ar siltu segu un uztaisīt karstu dzērienu, ko lēni malkot, skatoties savu iemīļotāko televīzijas seriālu, raidījumu vai šovu. Katru gadu televīzijas parūpējas, lai zilā gaismā zaigotu mūsu televizori, ļaujot uz brīdi aizmirst par ikdienas rūpēm un iegrimt izdomātu varoņu dramatiskajos dzīvesstāstos. Tieši rudens sezona ir viena no bagātīgākajām televīzijas pasaulē. Kādi jauni šovi un seriāli mūs sagaida šoruden?

 • Angļu valodas kursi – labākā dāvana sev

  Foto: Bigstockphoto.com

  Ikdienas steigā neko nevar ne pagūt, ne arī nokavēt. Tas attiecināms arī uz dažādu prasmju apguvi. Angļu valodas kursi ir lieliska iespēja mācīties ātri un kvalitatīvi. Jo nekas nav nokavēts – ja vēlaties apgūt angļu valodu pavisam bez priekšzināšanām vai pilnveidot jau esošās zināšanas, atliek vien pieteikties kursiem. Un drīz vien kārotais būs rokā. Tālāk pieejami 10 saistoši fakti par valodu un tās apguvi. Iepazīstieties ar tiem!

 • 6 padomi, kā izvēlēties kūkas un tortes kāzām

  Foto: Līgavām.lv / Konditoreja Sala

  Kāzu diena ir zīmīgs un simbolisks iesākums visai turpmākajai kopdzīvei ar savu īsto, vienīgo un izredzēto. Cik lauskās saplīsīs šķīvis, tik bērni gaidāmi; kurš nokodīs lielāko ābola gabalu, tas pelnīs naudu, un, iespējams, cik saldas kūkas vai tortes, tik salda arī kopdzīve. Lai kāzas un turpmākie gadi būtu īpaši saldi, jāizvēlas tāda torte, lai pēc daudziem gadiem, atminoties kāzu dienu, mutē saskrien patīkamu atmiņu garša. Kā tādu atrast? Seko šiem padomiem!

 • Pasākumu aprīkojuma servisa "Akurāts" prioritāte – kvalitāte!

  Publicitātes foto

  Vai ir kāds, kas būtu gatavs lietot nekvalitatīvu preci vai saņemt nekvalitatīvu pakalpojumu, turklāt samaksājot par to naudu? Diez vai. Kvalitāte, ko raksturo dažādi aspekti, ir teju pati būtiskākā vērtība precēm vai pakalpojumiem.

 • Kāds apavu serviss pieejams Somijasapavi.lv?

  Foto: Pexels.com

  Daudziem noteikti ir kādi iemīļotākie apavi, kuros var justies tik ērti un komfortabli, ka negribas no tiem šķirties pat tad, ja tie vairs nav labā izskatā. Par laimi, ne vienmēr tie būs jāmet laukā, atliek vien sameklēt atbilstošu apavu remonta servisu, kas novērsīs radušos problēmu. Augstas klases apavu darbnīcas pakalpojumus saviem klientiem piedāvā arī daudziem zināmais veikals Somijasapavi.lv.

 • Lāzerpeintbols – aktivitāte, kas noteikti jāizmēģina arī Tev

  Foto: Gunsnlasers.lv

  Vai arī Tu bieži prāto par to, ko darīt brīvdienās? Ja Tev ir apnicis katru nedēļas nogali domāt, kā pavadīt brīvo laiku, izmēģini lāzerpeintbolu!

 • Jāņuguns sargs – ugunsdzēsības aparāts. Kādu izvēlēties?

  Foto: Pexels.com

  Ir silts vasaras vakars, gaisā virmo Līgo svētku sajūta. Apkārt spindz odi, kaut kur netālu uzvēdī grilētas gaļas aromāts, fonā skan jestras dziesmas, pie kājām omulīgi sprakšķ pašu sakurts ugunskurs.