Vietējās ziņas

 • 9 stila padomi jauniem vīriešiem

  Publicitātes foto

  Uzsākot patstāvīgu dzīvi, nereti prieks mijas ar skumjām un uztraukumu, jo papildus tam, ka beidzot esi ticis prom no vecākiem, sācis strādāt un pelnīt, ir arī jāmaksā rēķini, jāpieņem nopietni lēmumi un, protams, arī jādomā par savu tēlu. Tieši tā, arī pēdējam minētajam ir liela nozīme, daudz lielāka, nekā tev agrāk šķita. 

 • 5 gaidītākās filmas 2017. gada nogalē

  Foto: Pixabay.com

  Kino apmeklējums ir viens no iecienītākajiem atpūtas un izklaides veidiem, jo tas ļauj izjust dažādas emocijas, izdzīvot pārsteidzošus un pat neticamus stāstus. Un tagad, kad rudens un ziema ir vēl tikai priekšā, kinoteātru zāles noteikti būs vēl pilnākas, jo tumšajā un aukstajā laikā priekšroka tiek dota izklaidei siltumā un komfortā.

 • Iebūvējamā trauku mazgājamā mašīna – kura labāka?

  Publicitātes foto

  Trauku mazgājamā mašīna ir lielisks palīgs ikvienā mājā. Visvairāk cilvēki to novērtē situācijās, kad nepieciešams mājās uzņemt ciemiņus, kā rezultātā parādās ļoti daudz netīro trauku. Protams, lai iegādātos pašu piemērotāko trauku mazgājamo mašīnu ir ļoti svarīgi nekļūdīgi izvēlēties piemērotāko ierīci tieši tavai virtuvei, lai vēlāk nevajadzētu nožēlot veikto izvēli. 

 • Kas nepieciešams mīlulim, dodoties uz ZooExpo?

  Foto: Pixabay.com

  Tuvojas ikgadējā starptautiskā mājdzīvnieku un zoo industrijas izstāde ZooExpo 2017, kas norisināsies Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā no 30. septembra līdz 1. oktobrim. Saimniekiem, kuri ar saviem mīluļiem tajā piedalīsies, un jo īpaši tiem, kuri uz izstādi dodas pirmo reizi, ir īstais brīdis sākt tai gatavoties. Tādēļ interneta veikala 1a.lv speciālisti apkopojuši padomus, kā rīkoties, un kādas zoo preces nepieciešamas, lai saimnieks un viņa mīlulis izstādes laikā justos komfortabli.

 • IIZI – vieta, kur atrast labākos OCTA piedāvājumus!

  Foto: Pexels.com

  Tuvojoties tumšajam gada laikam, arī drošība uz ceļa kļūst par aktuālu tēmu. Negadījumi uz ielām kļūst arvien biežāki, tādēļ ir svarīgi padomāt par automašīnas apdrošināšanu. Ja Tev pieder auto, Tu noteikti zini OCTA! Apdrošināšanas brokeris IIZI jau daudzus gadus konsultē klientus un apkopo tieši viņiem izdevīgākos OCTA piedāvājumus – Tev tikai jāienāk mājaslapā https://www.iizi.lv/octa un jāizvēlas sava apdrošināšana. Tomēr, pirms dodies iegādāties polisi, iepazīsties ar IIZI sagatavoto informāciju un uzzini, kā būt drošam uz ielas un kā OCTA var Tevi pasargāt!

 • Plašāko telts nomas iespēju Latvijā piedāvā "Akurāts"!

  Publicitātes foto

  No 9 līdz 1500 kvadrātmetru platībai – tieši tik plašu telts nomas piedāvājumu atradīsiet uzņēmumā "Akurāts". Pasākumu aprīkojuma serviss savus pakalpojumus piedāvā ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvā un Igaunijā. 

 • Televizoru zilajā gaismā – kādi televīzijas seriāli un šovi gaidāmi uz ekrāniem jaunajā sezonā?

  Foto: Pixabay.com / Didgeman

  Tumšajos rudens vakaros nereti rodas vēlme ieritināties dīvānā, apsegties ar siltu segu un uztaisīt karstu dzērienu, ko lēni malkot, skatoties savu iemīļotāko televīzijas seriālu, raidījumu vai šovu. Katru gadu televīzijas parūpējas, lai zilā gaismā zaigotu mūsu televizori, ļaujot uz brīdi aizmirst par ikdienas rūpēm un iegrimt izdomātu varoņu dramatiskajos dzīvesstāstos. Tieši rudens sezona ir viena no bagātīgākajām televīzijas pasaulē. Kādi jauni šovi un seriāli mūs sagaida šoruden?

 • Angļu valodas kursi – labākā dāvana sev

  Foto: Bigstockphoto.com

  Ikdienas steigā neko nevar ne pagūt, ne arī nokavēt. Tas attiecināms arī uz dažādu prasmju apguvi. Angļu valodas kursi ir lieliska iespēja mācīties ātri un kvalitatīvi. Jo nekas nav nokavēts – ja vēlaties apgūt angļu valodu pavisam bez priekšzināšanām vai pilnveidot jau esošās zināšanas, atliek vien pieteikties kursiem. Un drīz vien kārotais būs rokā. Tālāk pieejami 10 saistoši fakti par valodu un tās apguvi. Iepazīstieties ar tiem!

 • 6 padomi, kā izvēlēties kūkas un tortes kāzām

  Foto: Līgavām.lv / Konditoreja Sala

  Kāzu diena ir zīmīgs un simbolisks iesākums visai turpmākajai kopdzīvei ar savu īsto, vienīgo un izredzēto. Cik lauskās saplīsīs šķīvis, tik bērni gaidāmi; kurš nokodīs lielāko ābola gabalu, tas pelnīs naudu, un, iespējams, cik saldas kūkas vai tortes, tik salda arī kopdzīve. Lai kāzas un turpmākie gadi būtu īpaši saldi, jāizvēlas tāda torte, lai pēc daudziem gadiem, atminoties kāzu dienu, mutē saskrien patīkamu atmiņu garša. Kā tādu atrast? Seko šiem padomiem!

 • Pasākumu aprīkojuma servisa "Akurāts" prioritāte – kvalitāte!

  Publicitātes foto

  Vai ir kāds, kas būtu gatavs lietot nekvalitatīvu preci vai saņemt nekvalitatīvu pakalpojumu, turklāt samaksājot par to naudu? Diez vai. Kvalitāte, ko raksturo dažādi aspekti, ir teju pati būtiskākā vērtība precēm vai pakalpojumiem.