Vietējās ziņas

 • Angļu valodas kursi – labākā dāvana sev

  Foto: Bigstockphoto.com

  Ikdienas steigā neko nevar ne pagūt, ne arī nokavēt. Tas attiecināms arī uz dažādu prasmju apguvi. Angļu valodas kursi ir lieliska iespēja mācīties ātri un kvalitatīvi. Jo nekas nav nokavēts – ja vēlaties apgūt angļu valodu pavisam bez priekšzināšanām vai pilnveidot jau esošās zināšanas, atliek vien pieteikties kursiem. Un drīz vien kārotais būs rokā. Tālāk pieejami 10 saistoši fakti par valodu un tās apguvi. Iepazīstieties ar tiem!

 • 6 padomi, kā izvēlēties kūkas un tortes kāzām

  Foto: Līgavām.lv / Konditoreja Sala

  Kāzu diena ir zīmīgs un simbolisks iesākums visai turpmākajai kopdzīvei ar savu īsto, vienīgo un izredzēto. Cik lauskās saplīsīs šķīvis, tik bērni gaidāmi; kurš nokodīs lielāko ābola gabalu, tas pelnīs naudu, un, iespējams, cik saldas kūkas vai tortes, tik salda arī kopdzīve. Lai kāzas un turpmākie gadi būtu īpaši saldi, jāizvēlas tāda torte, lai pēc daudziem gadiem, atminoties kāzu dienu, mutē saskrien patīkamu atmiņu garša. Kā tādu atrast? Seko šiem padomiem!

 • Pasākumu aprīkojuma servisa "Akurāts" prioritāte – kvalitāte!

  Publicitātes foto

  Vai ir kāds, kas būtu gatavs lietot nekvalitatīvu preci vai saņemt nekvalitatīvu pakalpojumu, turklāt samaksājot par to naudu? Diez vai. Kvalitāte, ko raksturo dažādi aspekti, ir teju pati būtiskākā vērtība precēm vai pakalpojumiem.

 • Kāds apavu serviss pieejams Somijasapavi.lv?

  Foto: Pexels.com

  Daudziem noteikti ir kādi iemīļotākie apavi, kuros var justies tik ērti un komfortabli, ka negribas no tiem šķirties pat tad, ja tie vairs nav labā izskatā. Par laimi, ne vienmēr tie būs jāmet laukā, atliek vien sameklēt atbilstošu apavu remonta servisu, kas novērsīs radušos problēmu. Augstas klases apavu darbnīcas pakalpojumus saviem klientiem piedāvā arī daudziem zināmais veikals Somijasapavi.lv.

 • Lāzerpeintbols – aktivitāte, kas noteikti jāizmēģina arī Tev

  Foto: Gunsnlasers.lv

  Vai arī Tu bieži prāto par to, ko darīt brīvdienās? Ja Tev ir apnicis katru nedēļas nogali domāt, kā pavadīt brīvo laiku, izmēģini lāzerpeintbolu!

 • Jāņuguns sargs – ugunsdzēsības aparāts. Kādu izvēlēties?

  Foto: Pexels.com

  Ir silts vasaras vakars, gaisā virmo Līgo svētku sajūta. Apkārt spindz odi, kaut kur netālu uzvēdī grilētas gaļas aromāts, fonā skan jestras dziesmas, pie kājām omulīgi sprakšķ pašu sakurts ugunskurs. 

 • 4 noderīgi padomi lielajai pavasara tīrīšana

  Publicitātes foto

  Pavasarī mēs sagaidām siltāku laiku, tīrību un gaismu. Tas ir vispiemērotākais brīdis lielajai tīrīšanai, lai ieviestu kārtību savā mājā, skapjos,plauktos un pat domās. Gudriem.lv piedāvā īso ceļvedi lielajai pavasara tīrīšanai.

 • IT infrastruktūra Jūsu biznesam

  Publicitātes foto

  Vai maz var vēl iedomāties mūsdienu biznesa vidi bez modernām tehnoloģijām? Lai optimizētu darbu un efektīvi pārvaldītu datus, arī mazi un vidēji uzņēmumi aktīvi jau izmanto dažādus IT risinājumus. Atbilstoša programmatūra ne tikai paātrina un atvieglo darbu, bet rada arī motivējošu vidi, jo darbiniekiem nav jāuztraucas par datorprogrammu savstarpēju nesaderību un datu drošību. 

 • Kredītu kalkulators ir palīgs maksājumu aprēķināšanai

  Publicitātes foto

  Jau vairākus gadus ātrais kredīts ir populāra īstermiņa naudas aizdevuma forma. Tas ir atbildīgs solis, jo aizņemtā summa pilnā apmērā ir jāatmaksā noteiktā laika periodā. Viens no galvenajiem nosacījumiem, lai varētu saņemt ātro kredītu, ir stabili ikmēneša ienākumi, kas nodrošina laicīgu kredīta atmaksu. Pirms aizņemies, uzzini par kredīta izmaksām, lai varētu saplānot savus tēriņus. Lielisks palīgs būs kredītu kalkulators. 

 • Kredīti mazākiem un lielākiem izdevumiem

  Foto: Pixabay.com

  Ja mērķu un sapņu realizēšanai nepieciešami papildu naudas līdzekļi, viena no iespējām ir noformēt kredītu internetā. Šobrīd ātrie kredīti tiek piedāvāti plašā klāstā, un kredītņēmēju ērtībām pieejami vairāki to veidi.