Vietējās ziņas

 • 4 noderīgi padomi lielajai pavasara tīrīšana

  Publicitātes foto

  Pavasarī mēs sagaidām siltāku laiku, tīrību un gaismu. Tas ir vispiemērotākais brīdis lielajai tīrīšanai, lai ieviestu kārtību savā mājā, skapjos,plauktos un pat domās. Gudriem.lv piedāvā īso ceļvedi lielajai pavasara tīrīšanai.

 • IT infrastruktūra Jūsu biznesam

  Publicitātes foto

  Vai maz var vēl iedomāties mūsdienu biznesa vidi bez modernām tehnoloģijām? Lai optimizētu darbu un efektīvi pārvaldītu datus, arī mazi un vidēji uzņēmumi aktīvi jau izmanto dažādus IT risinājumus. Atbilstoša programmatūra ne tikai paātrina un atvieglo darbu, bet rada arī motivējošu vidi, jo darbiniekiem nav jāuztraucas par datorprogrammu savstarpēju nesaderību un datu drošību. 

 • Kredītu kalkulators ir palīgs maksājumu aprēķināšanai

  Publicitātes foto

  Jau vairākus gadus ātrais kredīts ir populāra īstermiņa naudas aizdevuma forma. Tas ir atbildīgs solis, jo aizņemtā summa pilnā apmērā ir jāatmaksā noteiktā laika periodā. Viens no galvenajiem nosacījumiem, lai varētu saņemt ātro kredītu, ir stabili ikmēneša ienākumi, kas nodrošina laicīgu kredīta atmaksu. Pirms aizņemies, uzzini par kredīta izmaksām, lai varētu saplānot savus tēriņus. Lielisks palīgs būs kredītu kalkulators. 

 • Kredīti mazākiem un lielākiem izdevumiem

  Foto: Pixabay.com

  Ja mērķu un sapņu realizēšanai nepieciešami papildu naudas līdzekļi, viena no iespējām ir noformēt kredītu internetā. Šobrīd ātrie kredīti tiek piedāvāti plašā klāstā, un kredītņēmēju ērtībām pieejami vairāki to veidi. 

 • WEB dizains – apvieno aizraujošo ar noderīgo!

  Publicitātes foto

  Dažiem cilvēkiem šķiet, ka darbs pie datora mēdz būt nogurdinošs un vienmuļš, taču WEB dizains pierāda pretējo – šī nodarbošanās ir patiešām aizraujoša, tādēļ arvien aktuālāks kļūst jautājums par to, kas slēpjas zem šī vārdu salikuma.

 • Ātrie kredīti internetā neparedzētām dzīves situācijām

  Publicitātes foto

  Ikdienā mūs nereti pārsteidz dažādas situācijas, kurās salīdzinoši parocīgs risinājums var būt ātrie kredīti internetā. Kas šādiem aizdevumiem raksturīgs un kā aizņemties droši?

 • Ātrie aizdevumi jaunas mājvietas iekārtošanai

  Publicitātes foto

  Jauna mājvieta ir viens no aizraujošākajiem un svarīgākajiem notikumiem. Jauna vide, emocijas un atbildība. Tomēr nav noslēpums, ka, uzsākot dzīvi jaunā mājoklī, nepieciešami papildu naudas līdzekļi, turklāt visbiežāk tie vajadzīgi pēkšņi un vairākiem mērķiem vienlaikus. Jaunu mēbeļu, tapešu vai elektroierīču iegāde, kā arī komunālo pakalpojumu rēķinu apmaksa var radīt apjukumu un raizes, tomēr ātrie aizdevumi šīs rūpes var palīdzēt mazināt, ja Tev būs atbilstoša maksātspēja.

 • SMS kredīti rudens izdevumu "siltināšanai"

  Publicitātes foto

  Atvadas no vasaras un rudens tuvošanās parasti saistās ar patīkamām atmiņām par atvaļinājumu un piedzīvojumu garšu, bet vienlaikus šis gadalaiks nereti atnes arī papildus rūpes un izdevumus. Skolas preču iegāde, mājokļa siltināšana vai automašīnas remonts – tie ir tikai daži no tēriņiem, kurus var palīdzēt segt SMS kredīti.

 • Izvēlies ātro kredītu, ja pietrūkst līdzekļu

  Foto: Pixabay.com

  Nav svarīgi, kuram no Tava atvaļinājuma posmiem Tev nepieciešama nauda – biļešu vai kādu citu svarīgu lietu iegādei, apartamentu nodrošināšanai un apmaksai vai kādu citu ekstru nodrošināšanai –, naudu vari saņemt jebkurā no situācijām, galvenais, lai atbilsti tam, ko iztēlojies konkrētais aizdevējs, jo tikai tad varēsi tikt tālāk par anketas aizpildīšanu un nosūtīšanu. Ļauj saviem sapņiem kļūt par īstenību, piesakies jau tagad!

 • Kvalitatīvās gultas komfortablam miegam

  Publicitātes foto

  Gulta ir guļamistabas svarīgākā mēbele, jo galu galā tieši tā palīdz istabai pildīt savu funkciju. Izvēloties gultu, ir jāpievērš uzmanība arī tam, kāda materiāla, formas un krāsas gulta iederēsies Tavas guļamistabas interjerā. Tāpat jāatceras – jo kvalitatīvāka gulta, jo ilgāk tā kalpos. Tam ir liela nozīme, jo lielāko daļu dzīves mēs pavadām miegā.