Vietējās ziņas

 • 5 gaidītākās filmas 2017. gada nogalē

  Foto: Pixabay.com

  Kino apmeklējums ir viens no iecienītākajiem atpūtas un izklaides veidiem, jo tas ļauj izjust dažādas emocijas, izdzīvot pārsteidzošus un pat neticamus stāstus. Un tagad, kad rudens un ziema ir vēl tikai priekšā, kinoteātru zāles noteikti būs vēl pilnākas, jo tumšajā un aukstajā laikā priekšroka tiek dota izklaidei siltumā un komfortā.

 • Šogad Jūrmalas pludmalēs atrasti 45 pazuduši bērni

  Rīga, 29.sept., LETA. Aizvadītās vasaras peldsezonas laikā Jūrmalas pludmalēs glābēji atraduši 45 pazudušus bērnus, kas bija vairāk nekā pērn, aģentūru LETA informēja Jūrmalas pilsētas dome.

 • Iebūvējamā trauku mazgājamā mašīna – kura labāka?

  Publicitātes foto

  Trauku mazgājamā mašīna ir lielisks palīgs ikvienā mājā. Visvairāk cilvēki to novērtē situācijās, kad nepieciešams mājās uzņemt ciemiņus, kā rezultātā parādās ļoti daudz netīro trauku. Protams, lai iegādātos pašu piemērotāko trauku mazgājamo mašīnu ir ļoti svarīgi nekļūdīgi izvēlēties piemērotāko ierīci tieši tavai virtuvei, lai vēlāk nevajadzētu nožēlot veikto izvēli. 

 • Dzintaru koncertzāle oktobrī uzsāks koncertu programmu "Brīvdienu mūzika"

  Rīga, 28.sept., LETA. Dzintaru koncertzālē 8.oktobrī plkst.14 notiks maestro Raimonda Paula un dziedātāja Zigfrīda Muktupāvela koncerts, ar kuru tiks uzsākts pasākumu cikls "Brīvdienu mūzika", aģentūru LETA informēja koncertzāles sabiedrisko attiecību vadītājs Mārtiņš Pučka.

 • Trešdiena aizritēs bez nokrišņiem

  Rīga, 26.sept., LETA. Trešdien Latvijā nav gaidāmi nokrišņi, daudzviet parādīsies mākoņi, bet naktī un no rīta vietām būs migla, prognozē sinoptiķi.

 • Kas nepieciešams mīlulim, dodoties uz ZooExpo?

  Foto: Pixabay.com

  Tuvojas ikgadējā starptautiskā mājdzīvnieku un zoo industrijas izstāde ZooExpo 2017, kas norisināsies Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā no 30. septembra līdz 1. oktobrim. Saimniekiem, kuri ar saviem mīluļiem tajā piedalīsies, un jo īpaši tiem, kuri uz izstādi dodas pirmo reizi, ir īstais brīdis sākt tai gatavoties. Tādēļ interneta veikala 1a.lv speciālisti apkopojuši padomus, kā rīkoties, un kādas zoo preces nepieciešamas, lai saimnieks un viņa mīlulis izstādes laikā justos komfortabli.

 • Eiropas Sporta nedēļā aicinās piedalīties nakts peldēšanas un orientēšanās pasākumos

  Rīga, 22.sept., LETA. Eiropas Sporta nedēļā iedzīvotājiem būs iespēja vērot īpaši spēcīgu ielu vingrotāju priekšnesumus pasaules čempionāta norises laikā, kā arī pašiem piedalīties nakts peldēšanas un orientēšanās pasākumos vairākās vietās Latvijā, šodien preses konferencē pastāstīja pasākuma organizatori.

 • Centralizēto eksāmenu rezultāti laukos un lielajās pilsētās ievērojami neatšķiras

  Rīga, 21.sept., LETA. Vidējie centralizētie eksāmenu rezultāti vidusskolās pēc to teritoriālā iedalījuma būtiski neatšķiras, aģentūra LETA noskaidroja Latvijas Pašvaldību savienībā (LPS).

 • Trešdien laiks kļūs saulaināks

  Rīga, 19.sept., LETA. Trešdien Latvijā būs mazāk mākoņu, tādēļ gaidāms dzestrāks rīts un nedaudz siltāka diena, liecina sinoptiķu prognozes.

 • Pirmo reizi notiks NBS mobilizācijas mācības

  Rīga, 15.sept., LETA. Septembrī un oktobrī notiks Nacionālo bruņoto spēku (NBS) "Mobilizācijas mācības 2017", kurās paredzēts izpildīt mobilizācijas pieprasījumus juridiskām personām, lai sniegtu nepieciešamo atbalstu citu NBS mācību uzdevumu izpildei, aģentūru LETA informēja Aizsardzības ministrijas (AM) Preses nodaļā.