Afiša

LAIMA RENDEZVOUS JŪRMALA, Dzintaru koncertzāle, Jūrmala

LAIMA RENDEZVOUS JŪRMALA, Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
LAIMA RENDEZVOUS JŪRMALA, Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
KUR
KAD
Svētdiena, 21. jūlijs, 19:00 - 22:30
Uzsākta biļešu tirdzniecība uz festivāla "Laima Rendezvous Jūrmala" jubilejas gadu

Nākamgad no 18.jūlija līdz 21.jūlijam Dzintaru koncertzālē jau piekto reizi norisināsies Starptautiskais populārās mūzikas festivāls "Laima Rendezvous Jūrmala".

Festivāla radītāja un saimniece Laima Vaikule stāsta: "Piekto – jubilejas gada festivālu  veidosim īpaši krāšņu un vērienīgu. Uz skatuves kāps labākie no labākajiem, spožākās zvaigznes un spilgtākie atklājumi no līdzšinējiem četriem festivāliem un, protams, arī aktuālākie jaunie talanti."

Jau četrus gadus festivāls "Laima Rendezvous Jūrmala" pulcējis Dzintaru koncertzālē māksliniekus no visas pasaules. Festivāla programmā bijuši tādi vārdi kā Kriss Normens, Kristīne Opolais, Hibla Gerzmava, Filips Kirkorovs, Ksenija Sidorova, Grigorijs Ļepss, Monss Selmerlēvs, Stass Mihailovs, Vahtangs Kikabidze, Valērijs Meladze, Jeļena Vaenga, Leonīds Agutins, Intars Busulis, Maksims Galkins, Mario Biondi, Uma2rman, Verka Serdjučka, Lolita un daudzi citi spoži mākslinieki. Kopskaitā vairāk nekā 150 dažādi kolektīvi kļuvuši par daļu no festivāla kuplās ģimenes, un Vaikule pagaidām saglabā intrigu - kurus no šiem vārdiem dzirdēsim jubilejas festivālā.
Pirkt biļeti: