Vietējās ziņas

 • Būtiskākie faktori, kas jāņem vērā, izvēloties vasaras riepas

  Publicitātes foto

  Sākoties gada siltajai sezonai, autovadītājiem laiks domāt par spēkrata ziemas riepas nomaiņu pret vasaras riepām. Ja iepriekšējās savu laiku ir nokalpojušas, nepieciešamas jaunas vasaras riepas. Taču – kādus faktorus ņemt vērā, izvēloties riepas? Un – kādēļ nevajadzētu visu gadu braukt ar vienām riepām? Par to raksta turpinājumā!

 • Labākie logi dzīvo Logunams.lv!

  Publicitātes foto

  Jebkurā dzīves sfērā ir patīkamāk, ja ir iespēja sadarboties ar jomas labākajiem profesionāļiem un saņemt kvalitatīvāko produktu par optimālo cenu. Ja plānojat mainīt logus, tad uzticamākos sadarbības partnerus meklējiet uzņēmumā Logunams.lv, kas nodrošina nemainīgi augstas kvalitātes servisu un plašu PVC logu klāstu jau no 1999. gada.

 • Vieta, kur satiekas sporta entuziasti

  Publicitātes foto

  Sports ir kļuvis par vienu no būtiskākajām mūsdienu ikdienas sastāvdaļām. Sportam ir atsevišķas slejas avīzēs, speciāli raidījumi par un ap visiem iespējamajiem sporta notikumiem pasaulē un ir arī specializēti sporta bāri, kas vieno visus, kuriem sports ir būtiska ikdienas sastāvdaļa! Tas viss ir veicinājis to, ka arvien vairāk un vairāk dažādi sporta veidi tiek atzīti visā pasaulē kā svarīgi un nozīmīgi, arvien vairāk internacionālā līmenī norisinās ļoti dažādi ar sportu saistīti pasākumi, un tas viss rezultējas tajā, ka katram no mums ir iespēja atrast sev piemērotāko un iemīļotāko ne tikai sporta veidu, bet pat komandu vai spēlētāju. 

 • Latvijas labākais dermatologs Jūrmalā Jūsu ērtībai

  Ikdienā pārāk maz aizdomājamies par ādas nozīmi veselības nodrošināšanā. Patiesībā tā ir lielākais orgāns, kas veic dzīvībai vitāli svarīgas funkcijas, pasargājot cilvēku no ārējās vides nelabvēlīgās ietekmes un traumām. Tāpat āda arī atspoguļo iekšējo orgānu veselības stāvokli. Veselīga, mirdzoša āda nozīmē arī veselību cilvēka organismam kopumā, savukārt pelēka, "nogurusi" un neelastīga āda norāda uz problēmām. 

 • 9 ieteikumi, ko darīt ik dienu, lai ievērojami uzlabotu savu dzīvi

  Publicitātes foto

  Vai pēdējā laikā arvien biežāk nonāc pie secinājuma, ka uztver notiekošo negatīvi? Varbūt biežāk jūties noguris? Vai esi ieslīdzis rutīnā? Ir laiks kaut ko mainīt. Un nē, tam nav vajadzīgi ne papildu līdzekļi, ne jāvelta vairākas stundas laika.

 • Ugunsdzēsības aparāts – vasaras piedzīvojumu drošais pavadonis

  Foto: Shutterstock.com

  Laikam kļūstot siltākam, arvien biežāk tiek rīkoti dažādi izbraukumi pie dabas, pikniki un kempingu pasākumi. Dodoties pavadīt laiku brīvā dabā, svarīgi ir laikus domāt ne tikai par ēdieniem, izklaidēm un odu atbaidīšanas līdzekļiem, bet arī ugunsdrošību!

 • Presto autoskola Jūrmalā – labākā autoskola prasīgākajiem!

  Publicitātes foto

  Latvijā ik gadu vairāk nekā 11000 jauno vadītāju saņem savas braukšanas apliecības un kļūst par mazu daļu no pusmiljona aktīvo ceļu satiksmes dalībnieku vidus. Vadītāja apliecība ir sapnis daudziem un lai to saņemtu ir jāapmeklē kāda no 200 autoskolām Latvijā. Iespējas un vajadzības ir dažādas, tomēr autoskolas izvēle jāveic ļoti uzmanīgi, lai nodrošinātu to, ka tiesības varēs saņemt kvalitatīvi, ātri, sev izdevīgā un ērtā dislokācijas vietā. 

 • 3 argumenti, kāpēc nopirkt meitai leļļu ratus 

  Publicitātes foto

  Kā liecina rotaļlietu veikala "XS Rotaļlietas" pārdošanas dati, lelles joprojām ir viena no iecienītākajām rotaļlietām, ko vecāki izvēlas savām meitām. Arī meitenes pašas izrāda vēlmi iegūt savā īpašuma tieši šo rotaļlietu. Lelle ir viena no arhetipiskām rotaļlietām, kas ļauj mazai meitenei izpaust savu jau no dabas ielikto mātes instinktu. 

 • Ugunsdrošība grilēšanas sezonā

  Foto: Shutterstock.com

  Labi zināms, ka svaigā gaisā ēdiens garšo daudz labāk. Un pēc garās un drēgnās ziemas, siltais laiks aicināt aicina doties pie dabas krūts un beidzot atklāt grilēšanas un ugunskuru sezonu. Tikšanās ar draugiem vai brīvdienas kopā ar ģimeni nereti ietver arī maltītes gatavošanu pie dabas. Tomēr, veidojot iepirkumu sarakstu un pārdomājot brīvdienu plānus, nevajadzētu aizmirst arī par dažādiem drošības  aspektiem, piemēram, piemērota apģērba izvēle, dodoties uz mežu, piesardzība, atrodoties ūdenstilpņu tuvumā, kā arī ugunsdrošība. Tālāk rakstā uzzināsiet uzņēmuma FN Serviss speciālistu ieteikumus un padomus drošai atpūtai!

 • Kā parūpēties, lai bērns ratiņos karstā laikā justos labi?

  Publicitātes foto

  Laika pavadīšana ārpus telpām ir neatņemama dzīves sastāvdaļa gan mazuļiem, gan pieaugušajiem. Tā kā tuvojas vasaras sezona, kad gaisa temperatūra var būt diezgan augsta, ir jāņem vērā vairākas svarīgas lietas, lai, dodoties pastaigā, mazulim ratiņos tiktu nodrošināts nepieciešamais komforts.