Vietējās ziņas

 • 5 izmaiņas uztura paradumos, kas nāks par labu tavam maciņam

  Izdevumi par pārtiku aizņem ievērojamu daļu no kopējiem tēriņiem, bet šī ir arī pozīcija, kurā katram ir iespējams regulēt izdevumus un tos arī veiksmīgi samazināt, ieviešot tikai dažas pārmaiņas savos uztura un ēšanas paradumos. Šīs izmaiņas ne tikai labvēlīgi var ietekmēt budžetu, bet arī sniegt ieguvumus veselībai un pašsajūtai.

 • 5 gudrības par naudu

  Pieci vienkārši padomi par naudas lietošanu, kas palīdzēs kļūt finansiāli veiksmīgākam un neatkarīgākam ilgtermiņā.

 • Jauns matracis ir kā svētki tavai mugurai

  Modernā cilvēka ikdiena arvien tiek pavadīta sēdošā vidē. Darbs ofisā nozīmē mazkustīgu ikdienu, slodzi mugurai un sprandai. Ja neizdodas šīs ķermeņa zonas atpūtināt pa dienu, ir īpaši nozīmīgi to nodrošināt laikā, kad guļam. To var izdarīt, izvēloties patīkamu un kvalitatīvu matraci.

 • 5 soļi, kā aizņemties drošāk

  Skaidrs, ka lēmums par nepieciešamību aizņemties naudu parasti tiek pieņemts tad, kad situācijai nav citu risinājumu un ir kādas neatliekamas vai fundamentālas vajadzības. Retāk tas ir vien iegribu un mirkļa vājuma jautājums, kad gribas sevi palutināt un kredīts šķiet labs risinājums, kā to izdarīt šeit un tagad. 

 • 8 jautājumi, kurus sev uzdot pirms kredīta noformēšanas

  Ikviens lēmums dzīvē saistās ar pārdomām, par un pret izvērtēšanu, šaubām. Un tas ir tikai loģiski, jo šis process palīdz izprast situāciju un pieņemt labāko lēmumu. Finanšu jautājumi šajā ziņā nav nekāds izņēmums. Patiesībā naudas jautājumos tas ir pat ļoti būtiski – lēmumi jāpieņem pārdomāti, izvērtējot visu informāciju, noliekot malā emocijas un domājot tālredzīgi.

 • Dažas lietas, ko jāpaspēj izbaudīt tieši vasarā

  Vasaras pie mums nav pārāk garas, un nekad arī nevaram paredzēt, kādi būs laika apstākļi, tāpēc katra skaistā un saulainā brīvdiena vasarā ir jāizbauda, lai uzkrātu patīkamas emocijas un enerģiju gada tumšajiem mēnešiem. Vasara ir īstais laiks daudzām lieliskām nodarbēm, tāpēc dalāmies ar idejām jūsu vasaras brīvdienu plāniem. 

 • Attīstošās rotaļlietas – kāds no tām labums un kā izvēlēties

  Rotaļlietas un rotaļāšanās ir viens no veidiem, kā bērns iepazīst apkārtējo pasauli, attīsta savas iemaņas un iegūst jaunas zināšanas. Ar rotaļlietu palīdzību bērns var apgūt tiešām daudz – attīstīt roku motoriku, iepazīt formas, krāsas, materiālus, apgūt arī skaitļus un burtus. Attīstošās rotaļlietas patiešām ir ļoti noderīgas, lai bērnu nodarbinātu un attīstītu izklaidējošā un viņam aizraujošā veidā.

 • Kur doties atpūsties, ja tavā draugu kompānijā daudzi fano par sportu?

  Vairums no mums darba dienas pavada, cītīgi strādājot, tādēļ neatliek laika, lai satiktu savus draugus (ja vien viņi nav tavi kolēģi). Tieši tādēļ piektdienas, sestdienas un svētdienas ir tik ļoti iecienītas, jo nedēļas nogale ne tikai ļauj mums atvilkt elpu no darba, bet arī sniedz iespēju satikt tos cilvēkus, ar kuriem vēlamies kopā pavadīt laiku. Tādēļ nav šaubu, ka arī šajā nedēļas nogalē daudzas draugu kompānijas dosies "ielās", lai baudītu pavasari un izklaidētos.

 • Naudas aizdevums mājokļa remontam

  Plānojot mājokļa remontu, viens no būtiskākajiem ir finansiālais aspekts. Viens no variantiem ir šim mērķim nepieciešamo naudas summu sakrāt, taču, ja mājoklī tiek plānotas vērienīgas pārmaiņas, naudas krāšana var būt visai laikietilpīgs process. Šī iemesla dēļ daudzi dod priekšroku aizdevumam. Tā ir iespēja aktuālos remontdarbus veikt uzreiz, negaidot, kamēr pašam būs pieejami tam vajadzīgie līdzekļi. 

 • Kāpēc pasūtīt tulkojumus tulkošanas birojā

  Kāpēc veikt tulkojumu tulkošanas birojā, ja šobrīd tīmeklī ir sastopamas dažādas mašīntulkošanas programmas? Lai gan šo programmu tulkoto tekstu kvalitāte arvien uzlabojas, to veiktie tulkojumi joprojām nespēj nodrošināt tādu tulkojuma saprotamību un kvalitāti kā profesionāla tulkotāja veiktais darbs. Tulkotājs nevis tulko katru vārdu atsevišķi (kā to dara tulkošanas programmas), bet ņem vērā daudznozīmību, kontekstu, pārnestās nozīmes un citus tēlainās izteiksmes veidus, kā arī abu valodu (avotvalodas un mērķvalodas) īpatnības.