Vietējās ziņas

 • Ar ko PayPal atšķiras no Revolut?

  Foto: Pexels.com

  Norēķini internetā šobrīd ir īpaši aktuāli, un to veikšanai tiek izmantotas dažādas platformas, tostarp PayPal un Revolut. Vai zināt, ar ko tās atšķiras? Lasiet un noskaidrojiet!

 • Ko uzdāvināt sievietei svētkos

  Svētku ir daudz un katros no tiem vēlamies iepriecināt mūsu mīļās sievietes – mammas, māsas, draudzenes un mīļotās sievas. Meklējot dāvanas, vēlamies ļaut viņām sajusties mīlētām un lolotām. Sievietēm ir svarīgi sajust emocijas un labo nodomu, kas tiek nodots ar dāvanas palīdzību.

 • Darbs Jūrmalā – un kā šeit palīdzēs Dālderis?

  Mājsēdes laiks lielu daļu būs pārliecinājis, ka darbs no mājām ir vislabākais strādāšanas modelis, citiem savukārt vēl vairāk ļāvis apzināties kolektīva nepieciešamību. Jūrmala korona vīrusa laikā nemaz nav tik tukša – pastaigās gar jūru arī vēsajā gada laikā atveldzi meklē daudzi. Ja ne Rīgas kafejnīcas un klubiņi, tad priežu gaiss, jūras šalkoņa un plašais horizonts. Veselīgāks dzīvesveids un būšana tuvāk dabai – vai gan uz to nemudina iespēju trūkums tikties ar draudzenēm kaut uz vienu tasi termosa kafijas?

 • Aktualitātes kravu pārvadājumu nozarē 2021. gada sākumā

  Pēdējā laikā ievērojamas pārmaiņas gan uzņēmējiem, gan kravu pārvadātājiem ir nākušas līdz ar jaunā gada sākšanos, kad Lielbritānija oficiāli turpmāk nav daļa no Eiropas Savienības. Ko tas nozīmē uzņēmējam, kurš regulāri veic pārvadājumus no, uz vai tranzītā caur Lielbritāniju? SIA Vervo mājaslapā ir atrodami dažādi risinājumi, soli pa solim, lai atvieglotu muitas procedūras un turpinātu nodrošināt vienmērīgu un ātru satiksmes plūsmu. SIA Vervo loģistikas speciālisti ir zinoši un ar savām zināšanām labprāt dalās, sniedzot bezmaksas konsultācijas jaunajiem un pastāvīgajiem klientiem.

 • Atklāj Latviju no jauna – 5 dabas objekti, kas noteikti ir jāredz

  Laikā, kad atpūtas iespējas kinoteātros, boulinga zālēs un citās iekštelpu izklaides vietās ir ierobežotas vai netiek atļautas vispār, ir svarīgi atrast alternatīvu, lai izrautos no ierastās ikdienas rutīnas. Krietni ieilgušie pandēmijas apstākļi, raugoties no situācijas gaišās puses, liek mums atgriezties pie saknēm un izbaudīt tās emocijas, ko cilvēka ķermenim sniedz atgriezeniskā saite ar dabu. Taču, kur doties, lai neattaptos kārtējā, ļaužu pārpildītajā dabas takā? Apskati Polisubanka.lv piedāvātos ceļojumu maršrutus ar auto, lai atklātu mūsu mīļo zemīti no jauna!

 • Kas bojā auto akumulatoru jeb kāpēc mašīna atkal "nelec"?

  Kārtējais steidzīgais darba dienas rīts, taču automobilis atkal nav spējīgs izkustēties ne no vietas? Šī problēma, gaisa temperatūras stabiņam stabili slīdot uz leju, kļūst arvien aktuālāka, taču pie tās ne vienmēr ir vainojams tikai un vienīgi bargā sala faktors. Kas īsti bojā auto akumulatoru un kā izvairīties no situācijas, kad automašīna atkal "nelec"? Ieskaties portāla Polisubanka.lv apkopotajos iemeslos un novērs pēkšņas un negaidītas akumulatora darbības krīzes.

 • Bērniem draudzīga zobārstniecība – "Dr. Apines klīnika"

  "Dr. Apines klīnika" ir ģimenēm draudzīga zobārstniecība, tajā tiek nodrošināti arī mūsdienīgi bērnu zobārstniecības pakalpojumi. Klīnikā laipni gaidīti mazie pacienti jau uz pašām pirmajām profilaktiskajām vizītēm, kas ieteicamas no viena gada vecuma, kad izšķīlusies daļa piena zobu. 

 • Biežākās kļūdas, ko pieļauj kontaktlēcu lietotāji

  Ir teiciens, ka no citu kļūdām jau nemācās, tikai no savām. Bet, ja runa ir par veselības jautājumiem, tad labi būtu tomēr mācīties no citu kļūdām un arī ieklausīties speciālistu viedoklī, nevis pieļaut savas kļūdas, jo tas tomēr var nevēlami atsaukties uz veselību un dzīves kvalitāti. Šajā gadījumā uz acu veselību, jo esam apkopojuši biežākās kļūdas, ko pieļauj kontaktlēcu lietotāji. Uzziniet, kādas ir šīs kļūdas, un nekad tās nepieļaujiet, ja izvēlaties nēsāt lēcas redzes korekcijai vai acu krāsas maiņai, ko spēj paveikt krāsainās lēcas.

 • Kā gudri pārvaldīt mājsaimniecības finanses

  Katra mājsaimniecība ir kā maza valsts ar savu budžetu, vajadzībām un cilvēkiem, par kuru labklājību ir jārūpējas. Tāpēc mājsaimniecībā tāpat kā valstī ir aktuāli izstrādāt labas pārvaldības principus. It īpaši tas attiecas uz finanšu jomu. Kā gudri pārvaldīt mājsaimniecības finanses? Tas ir jautājums, uz kuru bieži vien atbildes atnāk tikai pēc tam, kad pieļauts daudz kļūdu. Tāpēc piedāvājam dažus noderīgus padomus, kas palīdzēs izvairīties no neapdomīgiem lēmumiem mājsaimniecības finansēs.

 • Kā novērtēt autoevakuatora servisu?

  Kad atgadījusies ķibele uz ceļa, pirmais, kas ienāk prātā, ir meklēt palīdzību no draugiem, pazīstama auto mehāniķa vai cerēt uz kādu garāmbraucēju, kas izlīdzēs grūtā brīdī. Tomēr bieži vien vienīgais risinājums ir izsaukt autoevakuatoru un nogādāt transportlīdzekli uz tuvāko vai savu iecienīto autoservisu. Kā izvēlēties kvalitatīvu autoservisu?