Tūrisma informācija

 • Dzintaru koncertzāle

  Dzintaru koncertzāle

  Dzintaru koncertzāle atklāta 1936. gadā pēc arhitekta V. Mellenberga projekta. Ēka ir valsts nozīmes kultūrvēsturiskā mantojuma piemineklis. 1960. gadā tika piebūvēta vasaras koncertzāle ar 2000 skatītāju vietām.

 • Dzintaru mežaparks un skatu tornis

  Dzintaru mežaparks un skatu tornis

  Dzintaru mežaparks un skatu tornis paredzēts gan mierīgas, gan aktīvas atpūtas cienītājiem. Tā ir lieliska vieta, kur pavadīt laiku kopā ar bērniem, ģimeni un draugiem.

 • Jomas iela

  Jomas iela

  Jomas iela ir viena no Jūrmalas centrālajām un vecākajām ielām. Ielas nosaukums saistīts ar jomām - paralēlām ieplakām smilšu kāpās.

 • Lielā Ķemeru tīreļa taka

  Lielā Ķemeru tīreļa taka

  Lielā Ķemeru tīreļa taka ir Ķemeru nacionālā parka populārākais apskates objekts, kas piedāvā iepazīt augsto purvu un tā iemītniekus, dodoties teiksmainā pastaigā pa dēļu laipām neskartā augstajā purvā.

 • "Līvu Akvaparks"

  "Līvu Akvaparks"

  "Līvu Akvaparks" ir lielākais slēgtā tipa daudzfunkcionālais ūdens atrakciju parks Baltijā un Austrumeiropā. Tā kopējā platība iekštelpās ir 11500 m2, bet vasarā papildus atvērtās āra zonas platība ir 6500 m2.

 • Jūrmalas pilsētas muzejs

  Jūrmalas pilsētas muzejs

  Jūrmalas pilsētas muzejs dibināts 1962. gadā kā Jūrmalas novadpētniecības muzejs. Vairākkārt mainīts muzeja nosaukums un atrašanās vieta, bet kopš 1997. gada tas atrodas Majoros. Muzeja krājumā ir gandrīz 52 tūkstoši priekšmetu, kas apkopoti daudzveidīgās vēstures un mākslas un priekšmetu kolekcijās.

 • Jūrmalas brīvdabas muzejs

  Jūrmalas brīvdabas muzejs

  Jūrmalas brīvdabas muzejs dibināts 1970. gadā, bet apmeklētājiem atvērts tikai 1979. gadā. Brīvdabas muzejā izveidota 19. gs. piekrastes zvejnieka sēta ar tai raksturīgām ēkām - dzīvojamo māju, ratnīcu ar klēti, tīklu šķūni, zivju kūpinātavu, pirti un citām būvēm.

 • Ragakāpas dabas parks

  Ragakāpas dabas parks

  Ragakāpas dabas parks ir tipisks vēja darbības veidojums un ir viena no augstākajam kāpām Latvijā - 18,2 m. Ragakāpa ir vēja darbības rezultātā pārveidots 800 m garš un 100 m plats kāpu valnis.