Banner 980x90

Ar Teva komforts tiek garantēts gan pārgājienos, gan pilsētā

Jebkurš notikums mūsu dzīvē – vai tā ir tikšanās ar senu draugu pilsētas centrā vai ilgi gaidīta skautu pārgājiens – prasa lielāku vai mazāku sagatavošanos. Kā nokļūt līdz pasākuma vietai, ko darīsim, par ko runāsim un, visbeidzot, kādu apģērbu un apavus izvēlēsimies, lai būtu ērti un, protams, labi izskatītos? Garais sagatavošanās darbu saraksts dažkārt var šķist tik nogurdinošs, ka rodas doma, vai ir jēga vispār kaut ko darīt... Noteikti jā! Ērtās sandales Teva sievietēm un vīriešiem – izvēle, kas garantē komfortu kājām jebkuros apstākļos!

Teva sandales: no kā viss sākās?

Cilvēku attieksme pret iepirkšanos, kā arī pret citām lietām ir ļoti atšķirīga. Vieni apavus iegādājas pēc paziņu ieteikumiem vai ķer labākos cenu piedāvājumus, savukārt citi, atklājuši visām vajadzībām atbilstošu zīmolu, paliek tam uzticīgi: ne tikai nemitīgi papildina apavu plauktu ar jauniem modeļiem, bet arī interesējas par sava iecienītā ražotāja pirmajiem soļiem līdz pat mūsdienām. Pēdējiem – īss ievads par Teva. Galu galā, tuvojoties siltajai sezonai, laiks no skapjiem vilkt ārā ērtas sandales un platformas basenes!

Teva – amerikāņu preču zīmols, kura vēsture aizsākās 1984. gadā, kad Lielajā kanjonā (Arizonas štatā, ASV) viens vietējais upju gids prātoja, kā nodrošināt lielāku komfortu ceļotājiem, – pie flip-flop sandalēm pievienoja no pulksteņa paņemtās velkro siksniņas un sakrustoja tās. Tas arī bija mūsdienu Teva vīriešu un sieviešu sandaļu "ciltstēvs", kuru galvenās priekšrocības bija neliels svars, stabils pēdas atbalsts, laba zoles saķere, ātra uzvilkšana/novilkšana, izturība neatkarīgi no aktivitātes un ātra izžūšana.

Komforts, pat visu dienu ejot pa dažādām virsmām (piemēram, kalni, dubļi u.c.), lieliskas amortizācijas īpašības un "elpojošie" apavi ir bauda pēdai: Teva sandales vīriešiem, sievietēm un bērniem – apavi, kas ir vidusceļš starp izturīgiem pārgājienu zābakiem un čībām.

Ko Teva var piedāvāt šodien?

Aplūkojot šobrīd piedāvātās „Teva“ sandales vīriešiem un sievietēm, ir skaidrs, ka tās paredzētas daudz plašākam pircēju lokam nekā tikai rūdītiem pārgājienu cienītājiem. Tomēr tas nenozīmē, ka ražotājs ir atteicies no sava produkta piedāvājuma būtības – bezkompromisa komforts neatkarīgi no tā, cik ilgi esat uz kājām vai kur ceļojat. Ērtas sandales sievietēm, kas ir tuvas „Teva“ sandaļu prototipam, vai varbūt stilīgas, bet neticami ērtas sandales ar biezu zoli brīvajam laikam, svētkiem vai pat darbam – izvēlieties vienu vai varbūt abas!

Teva sandales sievietēm un vīriešiem, kā arī mūsu aktīvajiem mazuļiem ir lielisks piemērs tam, kā ražotājs, saglabājot produkta (šajā gadījumā apavu) lieliskās īpašības, ir ieviesis citus risinājumus, lai apmierinātu potenciālās mērķa grupas ar daudz daudzveidīgākām vajadzībām. Galu galā – ne tikai kāpšana kalnos prasa komfortu, bet arī pastaiga pa pilsētas ielām!

Priecē tas, ka jau pieminētās mūsdienu cilvēka vajadzības nebeidzas ar pieejamo apavu modeļu vai krāsu dažādību. Arvien vairāk pircēju, izvēloties apģērbu vai apavus, domā ne tikai par to, kā tie izskatīsies spogulī, bet arī par to, kā viens vai otrs viņu pieņemtais lēmums noteiks apkārtējās vides labklājību. Lai cik mazi mēs justos, katra no mums uzvedība ir nozīmīgs ieguldījums pasaules nākotnē, kurā dzīvos nākamās paaudzes.  

Teva sandales ir ideāls variants ne tikai cilvēkiem, kuri vēlas komfortu, bet arī cilvēkiem, kuri dzīvo apzināti. Un ne tikai tāpēc, ka tie ir izturīgi, ilgmūžīgi apavi, kurus, visticamāk, valkās morālu efektu dēļ. Sandaļu siksnas ir izgatavotas no pārstrādātiem plastmasas atkritumiem jeb, precīzāk, plastmasas pudelēm. Tas ir apsveicams lēmums – gan ražotājam, gan, protams, jums kā pircējam, kurš izvēlējies Teva apavus!

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu