Vietējās ziņas

 • Kur doties atpūsties, ja tavā draugu kompānijā daudzi fano par sportu?

  Vairums no mums darba dienas pavada, cītīgi strādājot, tādēļ neatliek laika, lai satiktu savus draugus (ja vien viņi nav tavi kolēģi). Tieši tādēļ piektdienas, sestdienas un svētdienas ir tik ļoti iecienītas, jo nedēļas nogale ne tikai ļauj mums atvilkt elpu no darba, bet arī sniedz iespēju satikt tos cilvēkus, ar kuriem vēlamies kopā pavadīt laiku. Tādēļ nav šaubu, ka arī šajā nedēļas nogalē daudzas draugu kompānijas dosies "ielās", lai baudītu pavasari un izklaidētos.

 • Naudas aizdevums mājokļa remontam

  Plānojot mājokļa remontu, viens no būtiskākajiem ir finansiālais aspekts. Viens no variantiem ir šim mērķim nepieciešamo naudas summu sakrāt, taču, ja mājoklī tiek plānotas vērienīgas pārmaiņas, naudas krāšana var būt visai laikietilpīgs process. Šī iemesla dēļ daudzi dod priekšroku aizdevumam. Tā ir iespēja aktuālos remontdarbus veikt uzreiz, negaidot, kamēr pašam būs pieejami tam vajadzīgie līdzekļi. 

 • Kāpēc pasūtīt tulkojumus tulkošanas birojā

  Kāpēc veikt tulkojumu tulkošanas birojā, ja šobrīd tīmeklī ir sastopamas dažādas mašīntulkošanas programmas? Lai gan šo programmu tulkoto tekstu kvalitāte arvien uzlabojas, to veiktie tulkojumi joprojām nespēj nodrošināt tādu tulkojuma saprotamību un kvalitāti kā profesionāla tulkotāja veiktais darbs. Tulkotājs nevis tulko katru vārdu atsevišķi (kā to dara tulkošanas programmas), bet ņem vērā daudznozīmību, kontekstu, pārnestās nozīmes un citus tēlainās izteiksmes veidus, kā arī abu valodu (avotvalodas un mērķvalodas) īpatnības.

 • 6 ieteikumi, kā optimizēt izdevumus un uzlabot finansiālo situāciju

  Tiekties uz lielākiem ienākumiem ir labi, jo tas nozīmē attīstību, izaugsmi un savu iespēju paplašināšanu. Tomēr darba spēju un laika mums ir tik, cik ir. Ne vienmēr strādāt vairāk ir piemērots risinājums. Nereti vispirms vajadzētu atbildīgi paskatīties uz saviem jau esošajiem finanšu resursiem un saprast, kā tie tiek izmantoti. 

 • 8 noderīgi padomi iepirkumu saraksta izveidei

  Mūsdienās viena no svarīgākajām prasmēm ir spēja pareizi iepirkties un nepārtērēties. Tikai tad, ja esam veikuši pārdomātu lēmumu un iegādājušies vajadzīgu preci, turklāt par izdevīgu cenu, finansiālā puse necietīs. Tiesa, ne vienmēr varam atļauties iegādāties jaunu sadzīves tehniku, ja vecā sabojājusies, neatkarīgi no tā, vai jaunajai tehnikai ir bijusi atlaide vai nē. Dažkārt kā risinājums var būt patēriņi kredīti, kas piedāvā aizņemties naudu, bet to atmaksāt vēlāk. Protams, pirms aizņemšanās ir jāizvērtē sava maksātspēja.

 • Kā patēriņa kredīts var palīdzēt nopelnīt?

  Pēdējos desmit vai pat vairāk gadu patēriņa kredīts kā pakalpojums parastam Latvijas iedzīvotājam ir kļuvis ļoti populārs un pat neatņemams ikdienas finanšu rīks. Ļoti daudzi iedzīvotāji izmanto šo pakalpojumu savu iegribu apmierināšanai, kuras vairākumā gadījumos ir izpildītas impulsīvu lēmumu rezultātā, nenojaušot, ka ar šī pakalpojuma sniegtajiem līdzekļiem var iesākt daudz vairāk nekā iegādāties jaunākās viedierīces.

 • 7 lietas, no kā izvairīties, iegādājoties jaunu auto

  Iegādājoties jaunu automašīnu, uz to tiek liktas lielas cerības un vēlama ilga kalpošana tās saimniekam. Pērkot jaunu auto, mēs vēlamies komfortu, jaunākās tehnoloģijas, kā arī drošību, kas mūsdienu automašīnām ir dizainēts un pārdomāts daudz rūpīgāk, nekā pirms desmit gadiem ražotiem auto. Tāpat arī pērkot automašīnu, nākas ļoti daudz izvērtēt par un pret, kā arī iepazīties ar potenciāli jauno auto no visām pusēm. 

 • Optibet sporta bārs - 6 iemesli, kādēļ arī Tev uz to noteikti jāaiziet

  Tu esi sporta fans, kurš labprāt skatītos spēles kopā ar citiem spēļu cienītājiem? Varbūt Tu esi cilvēks, kuram patīk garšīgi paēst? Bet, iespējams, Tu vienkārši esi noguris no darba un vēlies vakarā kopā ar kolēģiem vai draugiem aiziet uz kādu jauku vietu, lai kopīgi nobaudītu kādu dzērienu un bezrūpīgi papļāpātu par dzīvi? Neatkarīgi no tā, kurai grupai piederi Tu, ir viena vieta, kura būs ideāli piemērota ikvienam no šiem personāžiem – sporta bārs Optibet. Lūk, seši iemesli, kādēļ Tev šī vieta jāapmeklē.

 • Vārtu automātika – 5 iemesli, kāpēc ar to aprīkot vārtus

  Vārtus īpašumam vai teritorijām izvēlas gan estētisku, gan praktisku apsvērumu dēļ. Tādā veidā efektīvi tiek norobežota teritorija un uzlabots īpašuma izskats. Protams, ļoti būtiski ir arī drošības apsvērumi. Tomēr, izvēloties vārtus, ir dilemma starp vārtiem, kas verami manuāli, un tādiem, kuriem ir uzstādīta vārtu automātika. 

 • Daži svarīgi sīkumi par riepu maiņu

  Automašīnai riepas ir tas pats, kas kājas ir cilvēkam. Bez tām nu nekādi uz priekšu netikt. Taču dažkārt jaunie autobraucēji ir nesaprašanā, kad tad īsti riepas ir jāmaina.