Vietējās ziņas

 • Svarīgi fakti, kas būtu jāzina pirms iegādājies jaunu siltumnīcu

  Pavasara sezonu, kad jāsāk gatavoties dārzeņu un garšaugu audzēšanai, ar lielu entuziasmu gaida daudzi saimnieki un tikpat daudzi, kam vēl nav dārza vai siltumnīcas, vēlas šo saimniecisko prieku izmēģināt arī savās mājās. Dažkārt pirmos dārza eksperimentus var sākt ar mazdārziņu, tomēr bieži vien mazdārziņos līdz ar neparedzamām salnām, putniem un citām dabas stihijām, var nenosargāt audzētos dārzeņus, tāpēc labs risinājums ir iegādāties siltumnīcu. 

 • Kā jauna datora iegāde var atvieglot dzīvi?

  Kad dators sāk darboties lēnāk, vērts padomāt, kā jauna datora iegāde var uzlabot situāciju. Atkarībā no tā, kas Jums nepieciešams, datora izmaksas atšķiras, taču līdz ar jaunu pirkumu, Jūs varat iegūt dažādas priekšrocības.

 • Kādi roboti-putekļu sūcēji ir piemēroti Jūsu mājoklim?

  Mūsdienās roboti-putekļu sūcēji kļūst aizvien populārāki, jo tie sniedz daudz priekšrocību tiem, kuriem ir aizņemts dzīvesveids, vai kuri vienkārši vēlas ļauties tehnoloģiju iespējām savā ikdienā. Tomēr izvēlēties sev piemērotāko mājoklim ne vienmēr ir tik viegli, kā tas var sākumā likties, jo ir daudz aspektu, kas jāizvērtē.

 • 5 visbiežāk pieļautās kļūdas, iegādājoties viedtālruni

  Mūsdienās viedtālruņi aprīkoti ar daudz un dažādām funkcijām, tādēļ pieņemt pareizo lēmumu un iegādāties piemērotu viedtālruni izdodas vien tiem, kas veikuši patstāvīgu izpēti un rūpīgu plānošanu. 

 • Septiņu jauniešu finanšu padomu pieredze

  Katram ir savs ceļš ejams uz finanšu brīvību. Daudziem paradumi ir radušies, galvenokārt mācoties no savas pieredzes. Bieži vien tas notiek, ignorējot vecāku ieteikumus, jo "mēs taču zinam labāk, esam gudrāki". Tomēr tieši vecāki bieži vien ir izgājuši cauri visām finanšu izvēlēm attiecībā uz pensijām, uzkrājumiem, kredītkartēm, parādu atmaksām un tā tālāk. 

 • Sushi restorānā vai ar piegādi – izvēlies pats!

  Cilvēki ir mainīgas būtnes, tādēļ arī mūsu vēlmes attiecībā pret ēdienu ik pa laikam var pārveidoties. Vienā dienā mums kārojas kas viegls un veģetārs, bet citā dienā jau sapņojam par Āzijas virtuves ēdieniem, piemēram, suši. Vai Tu bieži baudi šos gardos ēdienus ar rīsiem, jūras veltēm, dārzeņiem un citām sastāvdaļām? Restorāns "Sushibrothers" Tev piedāvā vienu no labākajiem suši Rīgā, ko noteikti ir vērts nogaršot!

 • Kā plānot finanses, lai kredīts nebūtu vajadzīgs?

  Foto: Shutterstock.com

  Bankas konta bilance jaunā gada sākumā reti kad ir iepriecinoša. Svētku tēriņi apēd lielu iekrājumu daļu, tāpēc janvāris daudziem ir taupības mēnesis. Taču ar taupību vien nepietiek, lai veiksmīgi pārvarētu personīgas finanšu krīzes – tam vajadzīgas finanšu plānošanas prasmes. Uzzini, kā mācīties no iepriekšējā gadā pieļautajām kļūdām, lai kredīts nekļūtu par vienīgo glābiņu sarežģītā situācijā!

 • Dizainakresli.lv skandināvu stila mēbeles – vieglums un elegance Tavā mājoklī

  Skandināvu stils mēbelēs un telpu iekārtojumā pārliecinoši turpina savu uzvaras gājienu visā pasaulē, un arī pie mums, Latvijā mājokļu saimnieki arvien biežāk izvēlas tieši šī stila mēbeles un citus elementus. Dizainakresli.lv ir viens no uzņēmumiem, kas nodarbojas ar kvalitatīvu un unikālu skandināvu stila mēbeļu ražošanu Latvijā. Ielūkojies šī raksta turpinājumā, lai uzzinātu vairāk par skandināvu stila īpašībām, kas izpaužas arī krēslos, bāra krēslos, galdos, bērnistabas mēbelēs un interjera elementos no Dizainakresli.lv!

 • "Era Esthetic" – klīnika, kas risina ādas estētiskās problēmas

  Ādas stāvokli ik dienu ietekmē dažādi faktori – vide, laika apstākļi, novecošanās, saule, stress, hormonālais fons un citi. Tie uz ādas atstāj savas pēdas, kas var nešķist vēlamas, jo tās mazina pārliecību par sevi, var ietekmēt sabiedrisko un personīgo dzīvi, radīt stresu un mazināt patiku pret savu ķermeni.

 • 5 izmaiņas uztura paradumos, kas nāks par labu tavam maciņam

  Izdevumi par pārtiku aizņem ievērojamu daļu no kopējiem tēriņiem, bet šī ir arī pozīcija, kurā katram ir iespējams regulēt izdevumus un tos arī veiksmīgi samazināt, ieviešot tikai dažas pārmaiņas savos uztura un ēšanas paradumos. Šīs izmaiņas ne tikai labvēlīgi var ietekmēt budžetu, bet arī sniegt ieguvumus veselībai un pašsajūtai.