Vietējās ziņas

 • Vārtu automātika – 5 iemesli, kāpēc ar to aprīkot vārtus

  Vārtus īpašumam vai teritorijām izvēlas gan estētisku, gan praktisku apsvērumu dēļ. Tādā veidā efektīvi tiek norobežota teritorija un uzlabots īpašuma izskats. Protams, ļoti būtiski ir arī drošības apsvērumi. Tomēr, izvēloties vārtus, ir dilemma starp vārtiem, kas verami manuāli, un tādiem, kuriem ir uzstādīta vārtu automātika. 

 • Daži svarīgi sīkumi par riepu maiņu

  Automašīnai riepas ir tas pats, kas kājas ir cilvēkam. Bez tām nu nekādi uz priekšu netikt. Taču dažkārt jaunie autobraucēji ir nesaprašanā, kad tad īsti riepas ir jāmaina.

 • Jūrmala – sludinājumi un reklāma Latvijas ekskluzīvajā kūrortā

  Viena no bērnības mīļākajām atmiņām gandrīz katram ir ceļojums kopā ar vecākiem uz saulaino un burvīgo Jūrmalu. Šī pilsēta ir kā neliels ārzemju kūrorts, kurā var sajusties tā, it kā būtu mēroti pāris tūkstoši kilometru. Ne vien smilšainās pludmales, kas stiepjas no viena mola līdz otram, bet arī pati pilsēta, kas izskatās pēc nelielas tūristu pasaku valstības. 

 • Lieli vai mazi, jauni vai lietoti auto – kāda ir tava pareizā izvēle?

  Foto: Shutterstock.com

  Izvēloties sev piemērotāko automašīnu, pircējs ir nostādīts ļoti plašas izvēles priekšā. Lai arī, šķiet, jauni un lietoti auto šobrīd ir atrodami teju katra vajadzībām, sev ideālo automašīnu atrast ne vienmēr ir viegls uzdevums. Varbūt Tu vēlies sporta auto, bet Tavām ikdienas vajadzībām piemērotāks būtu SUV tipa automobilis? Cik svarīga Tev ir drošība un ekonomija? Vai noskatītais džips maz ietilpst Tavā garāžā? Vai Tev sanāk pabraukt pa lauku ceļiem vai arī Tava auto riteņi praktiski nekad nepamet asfaltu? Šajā rakstā uzzināsi, kā atrast piemērotāko automašīnu, kas piemērota tieši Tev!

 • Kas notiek cilvēka smadzenēs, apgūstot jaunu valodu?

  Pēdējo gadu laikā attīstība neirozinātnes un kognitīvās psiholoģijas pētniecībā ir ļāvusi atklāt virkni pārsteidzošu faktu par to, kas notiek cilvēka smadzenēs brīdī, kad tiek apgūtas jaunas prasmes un zināšanas. Lai arī daļa gūto secinājumu var nebūt pārsteidzoši, ir atsevišķi aspekti, kas spēj izbrīnīt, jo īpaši saistībā ar jaunas valodas apgūšanu. 

 • 6 veselības speciālisti, kuri jāapmeklē arī tad, ja nav sūdzību

  Ilgstošas sāpes un slikta pašsajūta nepārprotami ir iemesls, lai cilvēks meklētu ārstu palīdzību. Bet pie ārstiem būtu jādodas arī tad, ja nesāp un nav nekādu sūdzību, lai veiktu veselības pārbaudes un būtu daudzām slimībām soli priekšā. Kuri ir tie veselības speciālisti, kuri jāapmeklē profilaktiskos nolūkos? To jums atgādināsim šajā rakstā.

 • Uzticami un moderni tērauda angāri dažādām vajadzībām

  Angāri pie mums tiek izmantoti jau daudzus gadus, turklāt to noderīgās funkcijas novērtē dažādās nozarēs strādājošie – lauksaimniecībā, rūpniecībā, ražošanā, atpūtas industrijā un daudzās citās. Tā kā angāru sortiments tirgū ar katru gadu pieaug un kļūst daudzveidīgāks, šajā rakstā mazliet tuvāk vēlamies apskatīt tērauda angārus. 

 • Lietas, bez kurām grūti iedomāties labu sporta bāru

  Vairums cilvēku dodas uz sporta bāriem konkrētu iemeslu dēļ. Daži no viņiem vēlas atslēgties no ikdienas rutīnas, citi meklē vietu, kur aiziet kopā ar draugiem, bet vēl kāds novērtē īpašo atmosfēru un sporta spēles, kuras iespējams skatīties ar citiem faniem. Lai arī viņi nav uz vietas stadionā vai arēnā, ikviens vēlas izbaudīt to kopības sajūtu un emocijas, kuras rodas spēļu laikā. Kas ir tie aspekti, kuri palīdz radīt īsto atmosfēru? Aplūkosim raksta turpinājumā.

 • Bērnu matrači – kā izvēlēties īsto?

  Gaidām ierodoties pasaulē savu atvasi, vecākiem parasti ir darba pilnas rokas, lai varētu mazulim nodrošināt visu nepieciešamo. Arī tad, kad bērni ir nedaudz paaugušies, vecāku rūpes ir tās, kas liek mums aktīvi domāt par sava bērna vēlmēm un vajadzībām un to, kā viskvalitatīvāk nodrošināt visu nepieciešamo pilnvērtīgai bērna attīstībai. 

 • Lietotas ziemas riepas – kā izvēlēties īstās?

  Iestājoties gada aukstākajiem mēnešiem, automašīnu īpašniekiem jāsāk domāt par sava auto pielāgošanu ne tik patīkamiem braukšanas apstākļiem. Latvijas likumdošana paredz, ka no 1. decembra līdz 1. martam automašīnām ir jābūt aprīkotām ar ziemas riepām, taču šis laika posms var būt arī ilgāks, ja laikapstākļi nelutina. Šī iemesla dēļ ir nepieciešams izvēlēties savam auto atbilstošas ziemas riepas.