Vietējās ziņas

 • Bērniem draudzīga zobārstniecība – "Dr. Apines klīnika"

  "Dr. Apines klīnika" ir ģimenēm draudzīga zobārstniecība, tajā tiek nodrošināti arī mūsdienīgi bērnu zobārstniecības pakalpojumi. Klīnikā laipni gaidīti mazie pacienti jau uz pašām pirmajām profilaktiskajām vizītēm, kas ieteicamas no viena gada vecuma, kad izšķīlusies daļa piena zobu. 

 • Biežākās kļūdas, ko pieļauj kontaktlēcu lietotāji

  Ir teiciens, ka no citu kļūdām jau nemācās, tikai no savām. Bet, ja runa ir par veselības jautājumiem, tad labi būtu tomēr mācīties no citu kļūdām un arī ieklausīties speciālistu viedoklī, nevis pieļaut savas kļūdas, jo tas tomēr var nevēlami atsaukties uz veselību un dzīves kvalitāti. Šajā gadījumā uz acu veselību, jo esam apkopojuši biežākās kļūdas, ko pieļauj kontaktlēcu lietotāji. Uzziniet, kādas ir šīs kļūdas, un nekad tās nepieļaujiet, ja izvēlaties nēsāt lēcas redzes korekcijai vai acu krāsas maiņai, ko spēj paveikt krāsainās lēcas.

 • Kā gudri pārvaldīt mājsaimniecības finanses

  Katra mājsaimniecība ir kā maza valsts ar savu budžetu, vajadzībām un cilvēkiem, par kuru labklājību ir jārūpējas. Tāpēc mājsaimniecībā tāpat kā valstī ir aktuāli izstrādāt labas pārvaldības principus. It īpaši tas attiecas uz finanšu jomu. Kā gudri pārvaldīt mājsaimniecības finanses? Tas ir jautājums, uz kuru bieži vien atbildes atnāk tikai pēc tam, kad pieļauts daudz kļūdu. Tāpēc piedāvājam dažus noderīgus padomus, kas palīdzēs izvairīties no neapdomīgiem lēmumiem mājsaimniecības finansēs.

 • Kā novērtēt autoevakuatora servisu?

  Kad atgadījusies ķibele uz ceļa, pirmais, kas ienāk prātā, ir meklēt palīdzību no draugiem, pazīstama auto mehāniķa vai cerēt uz kādu garāmbraucēju, kas izlīdzēs grūtā brīdī. Tomēr bieži vien vienīgais risinājums ir izsaukt autoevakuatoru un nogādāt transportlīdzekli uz tuvāko vai savu iecienīto autoservisu. Kā izvēlēties kvalitatīvu autoservisu?

 • Idejas, ko var izmantot mazas vannasistabas iekārtošanā

  Vairums cilvēku sapņo dzīvot milzīgā savrupnamā, kur ir daudzas guļamistabas, skapis istabas lielumā un noteikti arī plaša un skaista vannasistaba. Diemžēl realitātē ne visiem ir iespēja tikt pie tāda mājokļa. Dzīvokļu un privātmāju izmēri un plānojumi mēdz būt ļoti dažādi, diezgan bieži arī nākas samierināties ar telpām, kas ir krietni mazākās, nekā gribētos.

 • Portatīvie datori – no pirmsākumiem līdz mūsdienām

  Gandrīz neviens no mums vairs nespēj iztēloties savu dzīvi bez portatīvā datora jeb tā sauktā laptopa. Tas ir parocīgs, viegli pārnēsājams un tikpat jaudīgs kā tā "lielie brāļi" – stacionārie datori. Tomēr vien pirms nepilniem 30 gadiem šādas ierīces bija līdzīgas nesasniedzamam sapnim. Kā pasaule nonāca pie šī neaizstājamā izgudrojuma un kā tas ir attīstījies, piedāvā uzzināt informāciju tehnoloģiju uzņēmums "Capital".

 • Sauļošanās sezona ir tepat aiz stūra – kādas lietas iegādāties pilnvērtīgai atpūtai?

  Sākoties siltajai vasaras sezonai, mēs ar prieku dodamies ārā, lai elpotu svaigu gaisu, baudītu sauli un jūru. Iespējas ir dažādas – doties sauļoties uz jūru, ezeru vai piemājas dārzu, tomēr, lai vai kur jūs dotos – ir vērts iegādāties dažas sauļošanās sezonai nepieciešamās lietas. Par jaunā sauļošanās sezonas inventāra un aksesuāru iespējām lasi šī raksta turpinājumā. 

 • Auskari ar Swarovski kristāliem sievietes skaistumam

  Nela Gems ir latviešu uzņēmums, kas rada burvīgus sudraba auskarus ar spožiem Swarovski kristāliem dažādās krāsās un dizainos.

 • KASKO apdrošināšana – nepieciešamība vai untums

  Katrs autobraucējs zina, ka OCTA apdrošināšanas polise ir obligāta un bez tās piedalīšanās ceļu satiksmē ir aizliegta. Tomēr, kolīdz saruna nonāk līdz brīvprātīgajai KASKO polisei, kas sniedz papildu drošības segumu, autobraucēji iedalās divās grupās – tie, kuri KASKO iegādājas regulāri, un tie, kas to dara reti vai nekad. Apdrošināšanas portāls manapolise.lv skaidro, kādas ir lielākās KASKO priekšrocības un kuriem autobraucējiem šis papildu apdrošināšanas veids ir visnoderīgākais.

 • Kas jāzina uzņēmumiem par dokumentu tulkošanu

  Vieni no biežākajiem tulkošanas biroju klientiem ir uzņēmumi. Uzņēmumu darbība saistīta ar dažādu dokumentāciju un, ja uzņēmumam ir sadarbības partneri citās valstīs, dokumentus bieži vien vajag iztulkot. Vai nu tas ir sadarbības līgums, konfidencialitātes vienošanās, finanšu pārskats, tehniskā specifikācija, vai produkta apraksts.