BIBS knupīši – kāds ir popularitātes iemesls?

Mūsdienu vecāki izceļas ar izteiktu un apsveicamu vēlmi sniegt saviem bērniem vislabāko – vai tie ir ratiņi, drēbes vai mazuļa kopšanas līdzekļi un piederumi. Viena no atbildīgākajām ir knupja jeb māneklīša izvēle, jo šī šķietami mazā lieta dara “lielus darbus”. Ja bērns ir raudulīgs vai nevar aizmigt, iedodiet knupīti, un problēma tiks atrisināta. Taču, lai tas patiešām darbotos, bērnam vajag iemīlēt savu māneklīti.

Ja papētījāt piedāvājumus, produktu topus un lietotāju atsauksmes, noteikti ievērojāt, ka populārāko knupīšu rindās ir Dānijas ražojums BIBS. Tas veiksmīgi darbojas tirgū vairāk par 30 gadiem un piedāvā vairākas māneklīšu sērijas – Colour, De Lux, Couture, Supreme, Boheme u.c. Lasiet tālāk un uzziniet, kādēļ BIBS knupīši iekaroja vecāku un (pats galvenais!) bērnu sirdis visā Eiropā!

Ideāla forma mazuļa labsajūtai

Lai cik dārgs un skaists būtu knupis, zīdainim šie aspekti ir mazsvarīgi. Mazuļiem ir izteikta instinktīva vajadzība pēc krūts zīšanas. Un tieši šī doma ir pamatā, veidojot BIBS knupīšu formu. Modeļiem no BIBS populārākās Colour sērijas ir apaļš ķirša formas galiņš. Zīdainim šī forma maksimāli atgādina mammas krūtsgalu, un knupītis ātri vien kļūst mīļš. Tādi pati forma ir arī Boheme sērijas produktiem. Turklāt šo māneklīšu galā ir caurums gaisam un speciālas rieviņas. Tie palīdz bērnam viegli izņemt knupi no mutes, kad vajadzība pēc zīšanas apmierināta.

Ražotāji ir ņēmuši vērā arī specifiskas vajadzības un to, ka bērni jau no mazotnes ir personības un viņu gaume var atšķirties. Tādēļ radīti arī citas formas knupji: ortodontiskie (anatomiskie) (ar slīpo galiņu) un plakanie (piemēram, no Couture, Supreme sērijas). Anatomiskas formas knupji liek bērna žokļiem nemitīgi kustēties uz priekšu-atpakaļ, kas ir efektīva nepareiza sakodiena veidošanās profilakse. Nav mazsvarīgs faktors laikmetā, kad zobu veselībai un estētikai tiek pievērsta pastiprināta uzmanība.  

Vēl viena būtiska priekšrocība BIBS knupjiem ir nedaudz izliekta pamatnes forma. Rezultātā pamatne gandrīz nesaskaras ar ādu ap muti un vaidziņiem – neatstāj pēdas uz ādas, nekairina to. Drošības nolūkos uz pamatnes ir vairākas atveres gaisam.

Kura no BIBS māneklīšu formām visvairāk patiks jūsu bērnam, uzreiz nevar viennozīmīgi pateikt. Taču kāda no tām noteikti nāks mazulim pie sirds! Ne velti daudzi vecāki atzīmē, ka apstājušies tieši pie šīs firmas izstrādājumiem tad, kad bija izmēģināti jau vairāki citi knupji, kurus mazuļi tā arī nespēja iemīlēt.

 

 

Priekšrocības, kuras augsti novērtē vecāki

Bērna labsajūta un drošība ir vecākiem svarīgākie knupīšu izvēles kritēriji. Ja par BIBS sniegto labsajūtu šaubu nav, tad jāatzīmē, ka arī par drošību nav iemeslu uztraukties. Ražošanai tiek izmantoti 100% droši materiāli, kuri izgājuši testēšanu un padara knupīšus par atbilstošiem Eiropas kvalitātes standartam EN 1400 + A1. Māneklīši nesatur BPA, PVC un ftalātus, pēdējie no kuriem uzkrājas organismā un nākotnē var novest pie ļoti nepatīkamām kaitēm (tostarp intelektuālās darbības un reproduktīvās sistēmas traucējumiem).

Knupja pamatne un gredzens ražoti no droša, viegla, izturīga un taustei patīkama (viegli samtaina) polipropilēna, savukārt pats zīšanas uzgalis – elastīgā dabīgā lateksa vai silikona (kā kuram modelim). Ražošanai tiek izmantots tikai augsti kvalitatīvs un izturīgs latekss un silikons. Taču maksimālas drošības nolūkos ražotājs norāda, ka vecākiem pirms katras lietošanas jāraugās, vai bērni, kuri tikuši pie pirmajiem zobiem, nav sagrauzuši knupi.

Vēl viena, lietošanai ne tik nozīmīga, taču patīkama priekšrocība ir BIBS stilīgais dizains. Māneklīšiem ir maigas un neordināras krāsas – lavandas, debeszilā, koraļļu, vaniļas, olīvu u.c. Tā kā cieņā pašlaik ir maksimāli vienkāršas lietas, topa augšgalā ir vienkrāsaini knupji ar lakonisku apaļo formu (piemēram, no Colour kolekcijas). Ja tomēr vēlaties ko radošāku, BIBS piedāvā arī gaumīgi elegantu māksliniecisko noformējumu. Piemēram, Boheme sērija ar mežģīņu formu īpaši piestāvēs mazajām dāmām. Knupji tiek piedāvāti arī Glow variantā – ar tumsā spīdošo viducīti vai gredzentiņu. Spīdums ir maigs – tas netraucēs bērna miegam, taču vecākiem lieti noderēs naktīs.

Meklējiet stilīgos, kvalitatīvos un mazuļu iemīļotos dāņu ražotos BIBS knupīšus u.c. bērnu preces interneta veikalā 220.lv (skatieties šeit)! Te atrodami BIBS māneklīši dažādiem vecumiem: 0–6 mēnešiem, 6–18, kā arī 18+. Ja vēlaties nodrošināties ilgākam laikam, izvēlieties komplektu no divām vienībām dažādās krāsās. Ar BIBS jūsu mazulis būs labi izgulējies un priecīgs, bet Jūs varēsiet maksimāli izbaudīt tik ātri pārejošo bēbīša periodu! Ienāciet un izvēlieties! 

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu