Banner 980x90

Mēbeles pēc pasūtījuma – ko ņemt vērā?

Iekārtojot mājokli, jādomā arī par piemērotu mēbeļu izvēli. Tām ir jābūt praktiskām un lieliski jāiederas kopējā interjerā. Kad pienācis laiks iegādāties jaunas mēbeles, viens no variantiem ir doties uz mēbeļu veikalu, kur ir pieejami jau gatavi risinājumi. Otra iespēja ir mēbeles pēc pasūtījuma. 

 

Individuāli pasūtītas mēbeles ir labs risinājums tad, ja vēlaties kaut ko specifisku, kas mēbeļu veikalu standarta piedāvājumā nav atrodams. Piemēram, mazās virtuvēs pēc pasūtījuma izgatavotas virtuves mēbeles ļaus ietaupīt vietu, telpu padarot daudz funkcionālāku. 

Priekšrocības, izvēloties mēbeles pēc pasūtījuma 

Ir vairāki iemesli, kādēļ pēc individuāla pasūtījuma izgatavotas mēbeles ir labs risinājums: 

  • mēbeles tiek izgatavotas, ņemot vērā klienta vēlmes un vajadzības. Tā ir iespēja telpu iekārtot ērti un pārdomāti;
  • tas ir lielisks risinājums nestandarta telpās, piemēram, šauros gaiteņos, kur veikalos pieejamās mēbeles izvietot nav iespējams;
  • tas ir variants īstenot kādu unikālu ieceri, piemēram, izgatavot neparastas formas galdu vai virtuves leti.

Izvēloties šo iespēju, jārēķinās ar lielāku laika patēriņu, tādēļ pasūtījums jāveic savlaicīgi. Tāpat arī individuāli izgatavotas mēbeles izmaksās vairāk, taču tas noteikti būs labs ilgtermiņa ieguldījums, jo jūs saņemsiet tieši jūsu vajadzībām atbilstošu, unikālu risinājumu. 

Kur pasūtīt mēbeles? 

Lai rezultāts jūs apmierinātu, svarīgi pasūtīt mēbeles pie laba un uzticama ražotāja. Tā būs garantija, ka saņemsiet kvalitāti un ilgtspējību. 

Ja arī jūs plānojat pasūtīt individuāli izgatavotas mēbeles, ieskatieties uzņēmuma "Citas Mēbeles" piedāvājumā. Vairāk nekā 15 gadu pieredze mēbeļu ražošanā, zinoši speciālisti, kvalitatīvi materiāli un ātrs pasūtījuma izpildes laiks – tie ir pārliecinoši argumenti par labu tieši šim uzņēmumam. 

Piedāvājumā – virtuves iekārtas, plaukti, koridora mēbeles, bīdāmās durvis, skapji pēc pasūtījuma un daudzi citi risinājumi atbilstoši jūsu vēlmēm un vajadzībām. 

"Citas Mēbeles" darbinieki sniedz konsultācijas un iesaka labākos risinājumus, savukārt plašais materiālu un furnitūras klāsts ļauj īstenot visdažādākās ieceres. 

Uzņēmums domā par attīstību un seko līdzi jauninājumiem mēbeļu izgatavošanas tehnoloģiju jomā, lai klientiem piedāvātu mūsdienīgus un kvalitatīvus risinājumus. Ieskatieties, lai uzzinātu vairāk – www.citasmebeles.lv!

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)