Meklējat labu zobārstniecību visai ģimenei? 

Ja vajadzīgs uzticams un labs zobārsts Rīgā, kuru varētu apmeklēt visi ģimenes locekļi, meklējumus var apgrūtināt plašais piedāvājums un grūtības atsijāt šajā klāstā graudus no pelavām. Tāpēc, ja arī jums aktuāls labs zobārsts Rīgā, tad paturiet prātā "Dr. Apines zobārstniecības klīnikas" nosaukumu. Šī ir viena no nedaudzajām ģimenes zobārstniecībām ar tiešām lielu pieredzi, iejūtīgu attieksmi pret katru apmeklētāju un profesionālu speciālistu komandu, kas strādā ar mūsdienīgākajām metodēm un aprīkojumu.

Klīnika, kurā pacienta labsajūta ir pirmajā vietā
"Dr. Apines zobārstniecības klīnikā" padomāts par visu, kas liek pacientiem justies droši un ērti – gluži kā mājās. Te ir ne tikai patīkama un mājīga vide, kas pielāgota visām pacientu grupām, bet arī vienmēr atsaucīgs personāls, kas atbildēs uz jautājumiem, nomierinās un iedrošinās. Pašiem mazākajiem apmeklētājiem ierīkots ērts rotaļu stūrītis, kā arī procedūru laikā iespējams skatīties multfilmas, lai mazinātu satraukumu un novērstu domas. 

Lai klienti justos vēl komfortablāk, procedūru laikā tiek piedāvātas austiņas ar nomierinošu mūziku. Mūzikas baudīšana nekādā veidā netraucē ārsta un pacienta komunikācijai, jo to jebkurā brīdī iespējams izslēgt. Pieejama arī smieklu gāze jeb slāpekļa oksīds, kas nomierina un relaksē, liekot aizmirst par bailēm no zobārsta. Tas piemērots ne tikai pieaugušajiem, bet palīdzēs arī bērniem, kuriem ir bailes no procedūrām.

Pieejams viss – no zobu labošanas līdz pat implantiem
Klīnikā pieejams plašs pakalpojumu klāsts, kurā iekļauts viss zobārstniecībā aktuālākais: zobu pārbaudes, labošana un ārstēšana, ekstrakcija, zobu higiēna un balināšana, kā arī protezēšana un implantoloģija. Tas nozīmē, ka, izvēloties "Dr. Apines klīniku" par savas ģimenes zobārstniecību, vienmēr varēsiet saņemt visus nepieciešamos pakalpojumus šeit uz vietas. Pilnvērtīga zobu aprūpe tiks sniegta ikvienam pacientam – gan bērniem, gan pieaugušajiem un senioriem. Pieredzējušie klīnikas speciālisti, kuri savu arodu apguvuši ne tikai Latvijā, bet arī ārzemēs, palīdzēs atrast un īstenot labākos risinājumus katram pacientam.

Bērnu zobārstniecība: iejūtīgs darbs ar mazajiem pacientiem
Darbs ar bērniem ir specifiska zobārstniecības joma, kas prasa īpašu sagatavotību un pieredzi darbā ar mazajiem pacientiem. "Dr. Apines klīnikā" strādā tiešām iejūtīgi un sirsnīgi zobārsti, kas vienmēr atrod labāko pieeju katram pacientam, palīdz mazināt bailes, stāsta par procedūru, iedrošina un paslavē par kopīgi paveikto lielisko darbu. Šajā klīnikā ne bērns, ne vecāki nedzirdēs nosodījumu, neiecietīgus vārdus un jebkādu citu nevēlamu attieksmi. Tieši pretēji – klīnikas ārsti palīdzēs, iedrošinās un izglītos, lai kopīgiem spēkiem nodrošinātu bērniem vislabāko zobu aprūpi gan mājās, gan klīnikā.

SOS zobārstniecība un pieņemšanas sestdienās
Vēl viens iemesls, kāpēc zvanīt uz "Dr. Apines klīniku", ja steidzami vajadzīgs labs zobārsts Rīgā, ir SOS zobārstniecības pakalpojums. Pacientiem akūtos gadījumos ir iespējams saņemt palīdzību jau tajā paša vai nākamajā dienā. Protams, zobu pārbaudes un labošana jāplāno laikus, bet gadās neparedzamas situācijas – stipras zobu sāpes, zobu traumas, situācijas saasinājums, kas nevar gaidīt līdz nozīmētajai vizītei. Klīnikas speciālisti šādos gadījumos sniegs neatliekamo palīdzību un novērsīs akūto stāvokli. Standarta vizītes klīnikā tiek plānotas arī sestdienās, lai sniegtu iespēju apmeklēt klīniku arī tiem, kuri darba dienās tam nevar izbrīvēt laiku.

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu