Afiša

A' STUDIO, Dzintaru koncertzāle, Jūrmala

A' STUDIO, Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
A' STUDIO, Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
KUR
KAD
Otrdiena, 30. jūnijs, 2020 19:30 - 21:30
30.jūnijā Dzintaru koncertzālē uzstāsies viena no Krievijas stilīgākajām muzikālajām grupām A’STUDIO.
Aiz muguras grupai ir garš ceļš – vairāk nekā 30 gadu muzikālā karjera, sešpadsmit albumu, trīsdesmit klipu un neskaitāmu koncertu garumā. Grupa uzstājusies Krievijā, Kazahstānā, Uzbekistānā, Kirgizstānā, Azerbaidžānā, Tadžikistānā, Gruzijā, Moldāvijā, Baltijas valstīs un visā pasaulē.
A’STUDIO lepojas ar Krievijas popmūzikas skatuvei unikālu stila izjūtu un muzikālu gaumi un rada nevainojami kvalitatīvus un interesantus dziesmu aranžējumus. Grupa spēlē romantisku, dejojamu poproku. A’STUDIO mūzikas ārējā viegluma pamatā ir mūziķu augstā meistarība un profesionalitāte. Grupas daiļrade radusi atsaucību ne tikai savu klausītāju sirdīs, bet tikusi novērtēta arī ar neskaitāmām balvām un prēmijām. A’STUDIO saņēmuši MTV Russia Music Awards, Zelta Gramofona balvu, Muz-TV, RU TV un Gada dziesma prēmijas, kā arī Fashion People Awards un daudzas citas.
Muzikālās ēras mainās, taču A’STUDIO paliek ārpus laika un konkurences, turpinot priecēt savus fanus ar jaunām interesantām dziesmām un neaizmirstamiem koncertiem.   
Pirkt biļeti: