Afiša

BEL SUONO, Dzintaru koncertzāle, Jūrmala

BEL SUONO, Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
BEL SUONO, Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
KUR
KAD
Trešdiena, 22. augusts, 2018 19:30 - 21:30
Bel Suono. Trīs flīģeļu šovs
22.augustā Dzintaru koncertzālē pirmo reizi Baltijas valstīs koncertēs unikālais pianistu trio Bel Suono, kam pasaulē nav analoga. Neticami artistiskie jaunie virtuozi izpildīs pasaules klasikas šedevrus un nemirstīgus popmūzikas zvaigžņu hitus savā interpretācijā, kā arī grupas solistu autorskaņdarbus. Koncerts izskanēs Latvijas simfoniskā orķestra pavadījumā.

Bel Suono ir jauns vārds mūzikas pasaulē. Tas ir unikāls mūsdienu tehnoloģiju un klasiskās mūzikas kultūras savienojums, jauns skatījums uz pasaules klasikas šedevriem, izpildīts oriģinālos autoraranžējumos.

Klausītājus gaida īsts muzikāls ceļojums no klasiskiem skaņdarbiem un džeza līdz pat mūsdienu ritmiem. Koncerta programmā izskanēs tādi mūzikas šedevri kā Astora Pjacollas “Libertango”, Morisa Ravēla “Bolero”, Antonio Vivaldi “Gadalaiki”, Kamila Sensānsa “Nāves deja”, Žorža Bizē “Karmena”, Johana Sebastiana Baha “Tokāta un fūga Re minorā”, Ferenca Lista “Ungāru rapsodija” un citi. Bez ievērības nav atstāti arī izcilo Krievijas komponistu Modesta Musorgska, Pētera Čaikovska un Aleksandra Borodina skaņdarbi. Protams, mūziķi izpildīs arī savus neticami dziļos un melodiskos autordarbus.

Bel Suono ir trīs apbrīnojami artisktiski, virtuozi, skaisti un jauni pianisti – Vasīlijs Opaļevs, Kirils Guščins un Maksims Tarasovs. Viņi visi ieguvuši izglītību dažādās mūzikas augstskolās un ir neskaitāmu Krievijas un starptautisko konkursu laureāti. 

Savas pastāvēšanas laikā grupa izdevusi četrus albumus – “Мегаполис”, “Upgrade”, “Избранное” un “Passionate”, kura prezentācija notika pavisam nesen lielā, pilnībā izpārdotā koncertā Crocus City hall zālē Maskavā. Albumos iekļauti klasiskās mūzikas šedevri Bel Suono interpretācijā un pašu solistu autordarbi. Mūziķi piedalās populāros televīzijas projektos un aktīvi koncertē viesizrādēs. Viņiem aplaudējuši skatītāji Vācijā, Austrijā, Šveicē, Monako, Itālijā, Bulgārijā un daudzās citās valstīs. Bel Suono kompozīcijas izskanējušas ledus šovu un mākslas vingrotāju uzstāšanās laikā, bet olimpiskās čempiones Jūlijas Ļipņickas īsā programma, izpildīta skaņdarba “Мегаполис” pavadījumā, tika atzīta par labāko Grand prix etapā 2014.gadā.

Cēla flīģeļu skaņa, dzirkstoša jaunība, mūsdienīgi aranžējumi un neticami jutekliskas skatuves gaismas – tas ir vien īss Bel Suono flīģeļu šova apraksts. Klasiskie skaņdarbi mūziķu izpildījumā skan ļoti mūsdienīgi, tādēļ klausītājus, kas tos vēl nepazīst, gaida īsts atklājums klasiskās mūzikas pasaulē, bet klasikas cienītāji dzirdēs neparastas iemīļoto kompozīciju interpretācijas!
Pirkt biļeti: